به گزارش مهر گیلان –سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۴۵ بیمار مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، تعداد بیماران کرونایی بستری در مراکز درمانی گیلان امروز به ۱۷۳ بیمار رسید این در حالی است که دیروز ۱۸۸ بیمار در بیمارستان‌های گیلان بستری بودند.دکتر فردین مهرابیان با اشاره به ۳۳ بیمار بدحال […]

به گزارش مهر گیلان –سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۴۵ بیمار مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، تعداد بیماران کرونایی بستری در مراکز درمانی گیلان امروز به ۱۷۳ بیمار رسید این در حالی است که دیروز ۱۸۸ بیمار در بیمارستان‌های گیلان بستری بودند.
دکتر فردین مهرابیان با اشاره به ۳۳ بیمار بدحال در بیمارستان‌های گیلان افزود: برای خروج از کرونا همچنان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی جدی است.
وی با اشاره به بستری ۸ بیمار جدید در بخش آی سی یوی بیمارستان‌های گیلان گفت: در حال حاضر ۳۶ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند.
دکتر فردین مهرابیان با اشاره به اهمیت واکسیناسیون در کنترل بیماری کرونا گفت: ۴۶۷ پایگاه واکسیناسیون امروز در گیلان فعال است و مردم باید برای پیشگیری از سویه‌های جدید، واکسیناسیون را جدی بگیرند.