واژگونی خودرو ال ۹۰ در محور صالح آباد به تربت جام یک کشته و چهار مجروح برجای گذاشت. به گزارش مهرگیلان ، فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام گفت:روز گذشته گزارشی مبنی بر واژگونی خودرو در کیلومتر ۱۰محور صالح آباد به تربت جام (حوالی روستای جهان آباد) به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله […]

 واژگونی خودرو ال ۹۰ در محور صالح آباد به تربت جام یک کشته و چهار مجروح برجای گذاشت.

IMAGE11468392798308
به گزارش مهرگیلان ، فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام گفت:روز گذشته گزارشی مبنی بر واژگونی خودرو در کیلومتر ۱۰محور صالح آباد به تربت جام (حوالی روستای جهان آباد) به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی به همراه نیروهای امداد به محل سانحه اعزام شدند.

سرهنگ محمد یزدانی افزود: در بررسی های به عمل آمده مأموران مشخص شد  یک دستگاه خودروی ال ۹۰ از جاده منحرف و واژگون شده است.

وی اظهار داشت: در این سانحه، راننده ۴۷ ساله خودرو در دم فوت کرده و چهار سرنشین خودرو که همگی اعضای یک خانواده اند مجروح و با کمک نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ یزدانی تصریح کرد: کارشناس پلیس راه علت حادثه را ناتوانی راننده خودرو در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام خاطر نشان کرد: از آنجایی که هر تصادفی زاییده یک تخلف رانندگی است، رانندگان با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی از بروز سوانح پیشگیری کنند/انتهای پیام