رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در تشریح آخرین جزئیات از پرداختی به پرستاران گیلانی گفت: اضافه‌کار و رفاهیات این قشر به‌روز است، کارانه پرستاران تا فروردین امسال و تعرفه خدمات پرستاران نیز تا چهار ماه ابتدایی سال، پرداخت‌شده است.

مهر گیلان / دکتر محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان عصر امروز در حاشیه تجلیل از پرستاران مرکز آموزشی درمانی حشمت رشت، یکی از دغدغه پرستاران گیلانی را پرداخت «فوق‌العاده خاص» این قشر سپیدپوش برشمرد و اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته و حسن نظر مقام عالی وزارت بهداشت، فوق‌العاده خاص پرستاران به سرانجام خواهد رسید.

وی با اشاره به دریافت حقوق ناکافی پرستاران متناسب با تلاش‌ها و زحماتشان، افزود: با پرداخت رقم فعلی، معیشت پرستاران ما به‌سختی می‌گذرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از به‌روز بودن پرداخت اضافه‌کار و رفاهیات پرستاران گیلانی خبر داد و گفت: کارانه پرستاران نیز به‌صورت علی‌الحساب تا فروردین سال جاری پرداخت‌شده و علاوه بر آن، تعرفه خدمات پرستاری که سال گذشته اجرایی شده و محل پرداخت آن از محل سازمان‌های بیمه‌گر است نیز  تا چهارماهه ابتدای سال که از بیمه‌ها دریافت شده، پرداخت‌شده است.

پایان پیام/