۱۷:۴۳:۰۰ - سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نشت يابي بيش از ۷۱۹ كيلومتر شبكه گاز در گيلان

به گزارش روابط عمومی گاز گيلان، مهندس ظهیری مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: در آبان امسال ۷۱۹ كيلومتر از شبكه و  ۱۸ هزار ۵۰۰ مورد از انشعابات گاز استان مورد نشت يابي قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام اين خبر افزود: ميزان نشت يابي از شبكه هاي گاز استان در آبان ۹۵ يك ركورد محسوب مي شود و نسبت به مدت مشابه سال گذشته در حدود ۲۵ درصد رشد داشته و اين مقدار درخصوص انشعابات نيز رشد ۱۳ درصدي را نشان مي دهد.

SONY DSC

SONY DSC

به گزارش مهر گیلان ،مهندس ظهیری اظهار كرد: واحد بازرسي فني تمام تلاش خود را براي انجام درست و به موقع وظايف محوله به كار خواهد بست و اين ميزان عمليات نشت يابي در آبان ماه در ۵ شهر استان انجام شده است.

وي افزود: بر همين اساس و به منظور بهره برداري ايمن و اجتناب از بروز هرگونه حوادث ناگوار، در ماه گذشته ۱۵ ايستگاه گاز در استان گيلان مطابق برنامه ريزي هاي انجام شده مورد نشت يابي قرار گرفته است .

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان پيش بيني كرد تا دهه فجر امسال ۴ هزار و ۶۹۰ كيلومتر از شبكه ها، معادل ۲۱ درصد كل خطوط انتقال گاز در استان مورد نشت يابي قرار گيرد.

مهندس ظهیری در پايان با اشاره به نشت يابي ۱۰۰درصد خطوط تغذيه و شبكه توزيع گاز در سال گذشته، از برنامه ريزي بلندمدت واحد بازرسي فني در جهت نگهداری و مراقبت از تأسیسات گاز براي جلوگیری از وارد آمدن صدمات و خسارات احتمالي خبر داد./ انتهای پیام

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین ها
تابناك وب