۱۳:۳۵:۰۱ - پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سفر رئیس قوه قضائیه به اهواز
همدلی همه اقوام در کمک رسانی به سیل زدگان

 

رییس قوه قضاییه دردیدار با خانواده شهدای خوزستان :کار پرداخت خسارات سیل به مردم با تلاشهای صورت گرفته تسریع می شود

به گزارش مهر گیلان ، رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بر پرداخت خسارت ها تاکید کرده است گفت : کار پرداخت خسارت هایی که در این سیل به مردم وارد شده است ، دنبال خواهد شد و امیدواریم که باپیگیری های انجام شده به زودی شاهد پرداخت خسارت های سیل جاری و سال ۹۵ که به کشاورزان وارد شد باشیم .

حجت السلام والمسلمین رئیسی افزود : در ابتدای امسال در جلسه ای با حضور قوای سه‌گانه موضوع بررسی و راهکارهای مربوط برای مواجهه با وقوع سیل و کار کمک رسانی به مردم به ویژه تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر پرداخت خسارت ها به مردم و کشاورزان سیل زده مطرح شد .

شست رئیس قوه قضائیه با خانواده شهدای خوزستان

وی با توجه به خسارت‌ها و تلخی هایی که سیل بر زندگی مردم تحمیل کرد و سبب شد بسیاری از خانه ها ، کسب و کار مردم از جمله زمین های کشاورزی از بین برود گفت : در کنار این خسارتها ایجاد یک کار زیبا و بسیار ارزشمند رو شد و آن زیبایی انسجام ، همدلی ، همراهی و همکاری همه اقوام از زن و مرد تا پیر د جوان بود که در کار کمک رسانی به سیل زدگان روی داد که شاهد صحنه های زیبایی از آنها در رسانه ها بودیم .

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه بسیاری از این ایثار ها قابل تصویر کشیدن نیست گفت : فداکاری و از خودگذشتگی جوانان ، بسیجیان ، ارتشیان و سپاهیان دلاور و همه نیروهای دولتی و نهادهای مردمی و عشایر غیور در این واقعه در کنار مردم بودند قابل تحسین است .

حجت السلام والمسلمین رئیسی با اشاره به اینکه در خوزستان رودخانه های پر آب و سدهای بزرگ داریم و بسیاری از امکانات خدادادی وجود دارد که باید بصور ت درست از آنها استفاده کنیم افزود : خداوند متعال سنت‌هایی در طبیعت قرار داده است که باید از آنها بصورت صحیح بهره برداری شود .

وی با بیان اینکه نزولات آسمانی در همه جا منشأ برکات الهی است و در اینجا همه برکات الهی بوده و خواهد بود و باید تلاش کرد که از همین قوانین در طبیعت بهترین استفاده را کرد گفت : بسیاری از این حوادث را باید به فرصت تبدیل کرد و این فرصتی را در کشاورزی و رشد و پیشرفت در زندگی مردم بکار برد ./ خبر گزاری  صدا و سیما

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین ها
تابناك وب