با وجود شرایط نامساعد جوی و بارش شدید برف در اکثر نقاط استان گیلان، شبکه‌های انتقال و فوق توزیع برق گیلان از پایداری خوبی برخوردارند.

مهر گیلان / محمود دشت بزرگ مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان با اشاره به بارش سنگین برف در استان گیلان،گفت: علی رغم بارش شدید و سنگین برف، در حال حاضر شبکه‌های انتقال و فوق توزیع استان از پایداری خوبی برخوردارند و خوشبختانه این بارش ها تا کنون آسیب جدی به تاسیسات شرکت وارد نکردند و شبکه های انتقال و فوق توزیع شرکت از پایداری خوبی برخوردار هستند.
دشت بزرگ با اشاره به تجربه شرکت در مواجهه با چنین رویدادهایی، گفت: تمامی اکیپ‌های فنی و مهندسی، عملیاتی، تجهیزات و ماشین آلات شرکت در حالت آماده‌باش قرار دارند تا در صورت وقوع هر گونه اتفاقی، در اسرع وقت آن را مدیریت کرده و از به وجود آمدن حوادث احتمالی جلوگیری کنیم.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان با اشاره به وضعیت جوی استان گیلان، گفت: از هم استانی های عزیز درخواست می کنیم تا در این شرایط جوی، استفاده بهینه و منطقی از برق و گاز را رعایت کنند تا خادمان آنها در دستگاه های اجرایی بتوانند به نحو مطلوبی به آن ها خدمت رسانی نمایند.