ترس از اقدام تلافی‌جویانه ایران در میان رژیم اشغالگر در حال افزایش است و رسانه‌های صهیونیست نوشتند تهدید ایران به انتقام، با ترس شدید «اسرائیل» را فلج کرده است.

مهر گیلان به نقل از ایسنا / رسانه‌های عبری زبان از جمله یدیعوت آحارونوت و کانال ۱۲ عبری زبان گزارش دادند تهدید ایران به پاسخگویی جنایت اخیر در سوریه علیه کنسولگری جمهوری اسلامی باعث شده کل اراضی اشغالی از ترس پاسخ ایران فلج شود.

رسانه‌های عبری زبان افزودند که ارتش اشغالگر اسرائیل در حال افزایش وضعیت آماده‌باش است و خاطرنشان کردند که «سربازان عادی و ذخیره از یگان‌های خاصی که قصد سفر داشتند، اخطار لغو سفر دریافت کردند.» این رسانه‌ها افزودند، این دستور جدید در پی ترس از هدف قرار گرفتن افسران و سربازان در خارج از اراضی اشغالی است.

رادیو ارتش اشغالگر نیز گزارش داد ارتش «به دلیل ترس از پاسخ احتمالی ایران، محدودیت‌های سفر افسران یونیفرم‌پوش به خارج را تشدید می‌کند.»

این در حالی است که بعدازظهر امروز جمعه، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اشغالگران با سرویس‌های امنیتی ارشد رژیم صهیونیستی برای یک رایزنی امنیتی محدود، برای جمع‌بندی آمادگی برای پاسخ مستقیم احتمالی ایران نشست برگزار خواهد کرد.