مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی گیلان گفت: با اجرای طرح الکترونیکی شدن نسخ بیمه شدگان تامین اجتماعی، بیمه شدگان تامین اجتماعی با مراجعه به درمانگاه و بیمارستان تامین اجتماعی استان نیاز به ارائه دفترچه بیمه ندارند. به گزارش مهر گیلان ، محمدحسین شهدی‌نژاد  اظهار داشت: مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان حدود یک ماه است […]

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی گیلان گفت: با اجرای طرح الکترونیکی شدن نسخ بیمه شدگان تامین اجتماعی، بیمه شدگان تامین اجتماعی با مراجعه به درمانگاه و بیمارستان تامین اجتماعی استان نیاز به ارائه دفترچه بیمه ندارند.

به گزارش مهر گیلان ، محمدحسین شهدی‌نژاد  اظهار داشت: مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان حدود یک ماه است که طرح الکترونیکی شدن نسخ بیمه شدگان تامین اجتماعی را در استان اجرایی کرده است.

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان گیلان تصریح کرد: در طرح مذکور بیمه شدگان تامین اجتماعی با مراجعه به درمانگاه و بیمارستان تامین اجتماعی استان نیاز به ارائه دفترچه بیمه ندارند.

وی با بیان اینکه عدم وجود پرونده الکترونیکی و سوابق بیماری یکی از مشکلات بیماران است تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی برای برطرف کردن این مشکل در مراکز تحت پوشش خود اقدام به استقرار طرح حذف نسخ کاغذی و ثبت نسخ الکترونیکی کرده است.

شهدی‌نژاد با بیان اینکه طرح مذکور در استان گیلان از بیستم دی ماه در استان آغاز شد خاطرنشان کرد: در حال حاضر قریب به ۱۰۰ درصد نسخ پزشکان در مراکز ملکی تامین اجتماعی گیلان به‌طور الکترونیک است.

وی طرح مذکور را در کوتاه مدت جایگزین طرح پزشک خانواده عنوان کرد و افزود: در این طرح سوابق پزشکی بیمار ثبت شده و نسخ به‌صورت خوانا به داروخانه‌ها تحویل داده می‌شود و تمامی خطای انسانی در این طرح از بین می‌رود.

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی گیلان از خرید مجهزترین دستگاه ام آر آی در بیمارستان تامین اجتماعی استان خبر داد و افزود: در آینده‌ای نزدیک بیمه شدگان تامین اجتماعی می‌توانند بدون پرداخت هزینه، ام آر آی خود را در این بیمارستان انجام دهند.

انتهای پیام/تسنیم / گیلان