استاندار گیلان گفت : برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال باید از همه‌ی ظرفیت‌ها استفاده کرد. به گزارش  مهر گیلان، دکتر نجفی در نشست فرمانداران، به سفر دهم فروردین رئیس جمهوری به گیلان و بهره برداری از طرح های اشتغالزا گفت : سال جدید را با تولید و اشتغال آغاز کردیم . وی افزود : […]

استاندار گیلان گفت : برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال باید از همه‌ی ظرفیت‌ها استفاده کرد.

به گزارش  مهر گیلان، دکتر نجفی در نشست فرمانداران، به سفر دهم فروردین رئیس جمهوری به گیلان و بهره برداری از طرح های اشتغالزا گفت : سال جدید را با تولید و اشتغال آغاز کردیم .

وی افزود : دولت برای تحقق شعارسال و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اهتمام کامل دارد و از نخستین روزهای سال نیز عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب را آغاز کرد.

دکتر نجفی گفت : نشست‌های کارگروه‌های رفع موانع تولید و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با قدرت بیشتر امسال در استان برگزار خواهد شد.

نماینده عالی دولت  افزود : برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال باید از همه‌ی ظرفیت‌های استان از جمله ظرفیت بخش کشاورزی بهره بگیریم.

وی  به فصل آماده سازی شالیزارها نیز اشاره کرد و گفت : جلسه‌ی مشترک مدیران آب منطقه‌‌ای با فرمانداران در روزهای آینده تشکیل می شود.

وی همچنین با اشاره به تلاش‌های  خوب انجام شده درخصوص مدیریت پسماند در سال گذشته افزود : درخصوص مدیریت پسماند در شهرستان‌ها باید بیشتر تلاش کنیم و از ظرفیت دهیاران می‌توان به خوبی استفاده کرد.

دکتر نجفی  با بیان اینکه سال ۹۶، سال گردشگری است گفت : برای جذب گردشگر باید استان تمیز و پاکی داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه با نزدیک شدن به زمان  انتخابات ، برافراشته شدن علم‌های مخالفت با دولت و زیر سئوال بردن دستاوردها از سوی عده‌ای بیشتر خواهد شد گفت : این افراد  تمام دستاوردهای دولت که متعلق به نظام است را زیر سئوال می‌برند و زمانیکه دولتمردان به ارائه گزارش به مردم می‌پردازند باز همان افراد می‌گویند این گزارش‌ها تبلیغاتی است.

وی گفت : این گونه مخالفت‌ها اگر تاثیری داشته باشد این است که فقط روحیه‌ی امید و نشاط را در جامعه کم کند.

استاندار گیلان گفت : البته دولت هیچگاه اقدامات پوپولیستی انجام نداده و سعی کرده است کارهای زیربنایی انجام دهد و به آینده نظام و مملکت توجه کرده است.

استاندار گیلان گفت : وظیفه‌ی همه‌ی مدیران و فرمانداران است که خدمات ۴ ساله‌ی دولت را برای مردم بازگو کنند.

وی در پیش بودن انتخابات نیز اشاره کرد و گفت : تلاش کنیم تا انتخابات ۲۹ اردیبهشت پر شور و با مشارکت حداکثری مورد نظر رهبر معظم انقلاب انجام شود./ انتهای پیام