پنج کونگ فوکار گیلانی با درخشش در مسابقات قهرمانی کشور، به اردوی تیم ملی برای امادگی جهت رقابتهای آسیایی دعوت شدند. به گزارش  مهرگیلان ، رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان گیلان گفت: در پایان رقابت های کونگ فو نیمه آزاد قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در سنندج ، با نظر کمیته […]

پنج کونگ فوکار گیلانی با درخشش در مسابقات قهرمانی کشور، به اردوی تیم ملی برای امادگی جهت رقابتهای آسیایی دعوت شدند.

به گزارش  مهرگیلان ، رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان گیلان گفت: در پایان رقابت های کونگ فو نیمه آزاد قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در سنندج ، با نظر کمیته فنی این مسابقات، پنج ورزشکار این استان به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
مجید مهروانی افزود: بر این اساس ، پیام مژدهی ، سهیل رستمی ، سعید صفری ، فرزاد عظیمی و شاهرخ فلکی از گیلان به اردوی تیم ملی کونگ فو دعوت شدند تا در رقابت های آسیایی ۲۰۱۷ حضور یابند.
وی اظهار کرد: گرچه در رقابت های کونگ فو قهرمانی کشور ، چهار کونگ فو کار گیلانی موفق به کسب مدال شدند، اما در مجموع پنج کونگ فوکار این استان با ارائه بازی ها و اجرای تکنیک های زیبا به اردو راه یافتند.
رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان ادامه داد: در پایان این رقابت ها ، سهیل رستمی از گیلان در وزن ۷۸- کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره و عنوان نایب قهرمانی کشور شد.
مهروانی اضافه کرد: پیام مژدهی در وزن ۵۸- کیلوگرم ، سعید صفری در وزن ۸۸- کیلو گرم و فرزاد عظیمی در وزن ۹۳- کیلوگرم دیگر ورزشکاران گیلانی موفق به کسب مدال برنز شدند.
وی خاطرنشان کرد: در رقابت های کونگ فو نیمه آزاد قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ، زبده ترین ورزشکاران این رشته رزمی از سراسر کشور درسنندج با هم به رقابت پرداختند./  انتهای پیام