مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در دیدار با رییس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به پیوند ناگسستنی موضوعات «فرهنگ و هنر» و «صنعت، معدن و تجارت»، اظهار کرد: این پیوند موجب پیشرفت می شود. به گزارش مهرگیلان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، صبح امروز (دوشنبه ٢۴ مهر ٩۶) به […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در دیدار با رییس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به پیوند ناگسستنی موضوعات «فرهنگ و هنر» و «صنعت، معدن و تجارت»، اظهار کرد: این پیوند موجب پیشرفت می شود.

به گزارش مهرگیلان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، صبح امروز (دوشنبه ٢۴ مهر ٩۶) به همراه معاونین، روسای ستادی و جمعی از کارکنان این اداره کل در دفتر کار رییس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان حضور یافت.

فیروز فاضلی در این دیدار با تبریک به فرهاد دلق پوش برای انتصابش به عنوان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، با اشاره به سابقه فرهنگی وی و دوره مدیرتش در مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، اظهار کرد: یقیناً این پیشینه فرهنگی و هنری می تواند منجر به عملکرد موفق شما در پست جدیدتان باشد.

[«فرهنگ و هنر» و «صنعت، معدن و تجارت» پیوندی ناگسستنی دارند ۱] [«فرهنگ و هنر» و «صنعت، معدن و تجارت» پیوندی ناگسستنی دارند ۲]

وی با بیان این که مقوله های «فرهنگ و هنر» و «صنعت، معدن و تجارت» پیوندی ناگسستنی دارند، تصریح کرد: شناخت این پیوند و استفاده صحیح از آن می تواند موجب پیشرفت و رشد اقتصادی جامعه شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ادامه داد: خوشحالم که درک صحیحی از حوزه فرهنگ و هنر دارید و می توانید این پیوند را به درستی برقرار کنید برای مدیریت این سازمان انتخاب شدید.

[«فرهنگ و هنر» و «صنعت، معدن و تجارت» پیوندی ناگسستنی دارند ۴] [«فرهنگ و هنر» و «صنعت، معدن و تجارت» پیوندی ناگسستنی دارند ۳]

فاضلی در پایان با تاکید بر حمایت های معنوی خود و همکارانش در مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از صنعت، معدن و تجارت استان، برای ریاست جدید این سازمان آرزوی موفقیت کرد.

[«فرهنگ و هنر» و «صنعت، معدن و تجارت» پیوندی ناگسستنی دارند ۵]

دلق پوش نیز در این دیدار ضمن تشکر از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و همکاران قدیمی خود در این اداره کل، ابراز امیدواری کرد: با انعقاد تفاهم نامه های مشترک و گسترش همکاری های دو دستگاه بتوانیم گامی موثر در پیشبرد اهداف و پیشرفت استان برداریم./  انتهای پیام