وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دقایقی پیش به همراه هیأت همراه جهت افتتاح پروژه های هفته دولت وارد فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت شد. به گزارش مهر گیلان، علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز (۶ شهریور) به همراه ۶ نفر از معاونینش به عنوان نماینده عالی دولت تدبیر و امید برای افتتاح پروژه های […]

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دقایقی پیش به همراه هیأت همراه جهت افتتاح پروژه های هفته دولت وارد فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت شد.393918_orig

به گزارش مهر گیلان، علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز (۶ شهریور) به همراه ۶ نفر از معاونینش به عنوان نماینده عالی دولت تدبیر و امید برای افتتاح پروژه های هفته دولت با استقبال مسئولان استانی وارد گیلان شد.

وی در سفر دوروزه خود به گیلان در نخستین روز با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرده و نشستی با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در مجتمع خاتم الانبیاء (صلی الله علیه و آله) رشت خواهد داشت.

جنتی بعد از ادای احترام به شهدا، در روستای طارمسرا کوچصفهان پروژه های گازرسانی ۲۰۰ روستای استان را همزمان افتتاح خواهد کرد.

شرکت در جلسه شورای اداری استان، بازدید از پروژه در دست ساخت کتابخانه مرکزی رشت، شرکت در برنامه زنده تلویزیونی «گفت و گوی ویژه خبری ساعت ٢٠» و بازدید از پروژه ملی تالار مرکزی رشت از برنامه های سفر جنتی به گیلان است ضمن اینکه وی سخنران ویژه مراسم گرامیداشت هفته دولت و یادبود شهیدان رجایی و با هنر در مصلی رشت است.

در هفته دولت امسال بیش از هزار و ١٨٧پروژه در گیلان به بهره برداری می‌رسد. این پروژه‌ها در بخش‌های عمرانی، صنعتی، تولیدی و کشاورزی است که با هزینه‌ای بالغ بر هزار و ۴٢٣میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

وی در سفر دو روزه خود به گیلان که از روز شنبه ۶ شهریورماه آغازشد، تعدادی از طرح‌های عمرانی استان را به مناسبت هفته دولت افتتاح می‌کند.

نشست صمیمی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اصحاب فرهنگ، هنر، قرآن و رسانه استان گیلان، ساعت چهار و نیم عصر روز شنبه در سالن شهید انصاری مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا (ص) رشت برگزار می شود.

لذا از عموم فرهیختگان و فعالان عرصه فرهنگ، هنر، قرآن و رسانه استان جهت حضور در این نشست، دعوت به عمل می آید.

حضور در گلزار شهدای رشت، افتتاح متمرکز پروژه‌های گازرسانی ٢٠٠ روستا در روستای طارمسر بخش کوچصفهان، شرکت در جلسه شورای اداری استان، دیدار با آیت‌الله قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت، بازدید از پروژه در دست ساخت کتابخانه مرکزی رشت و پروژه ملی تالار مرکزی این شهر و سخنرانی در مراسم گرامیداشت هفته دولت و یادبود شهیدان رجایی و باهنر در رشت از دیگر برنامه‌های سفر جنتی به گیلان است./انتهای پیام