استاندار ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد گفت : شرایط مناسب فراهم شده برای فعالیت پرنشاط احزاب سیاسی و افزایش تحرک سازمان های مردم نهاد از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در گیلان است. به گزارش مهر گیلان؛ دکتر محمدعلی نجفی با تبریک هفته […]

استاندار ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد گفت : شرایط مناسب فراهم شده برای فعالیت پرنشاط احزاب سیاسی و افزایش تحرک سازمان های مردم نهاد از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در گیلان است.

به گزارش مهر گیلان؛ دکتر محمدعلی نجفی با تبریک هفته بزرگداشت دولت به تعامل بسیار خوب بین مدیران اجرائی، نمایندگان مجلس و قوه قضائیه در استان اشاره کرد و افزود : شورای تأمین استان یکی از موفق‌ترین شوراها در کشور است.

وی به اذعان وزیر کشور و معاون امنیتی وی مبنی بر اینکه گیلان در ۳ سال دولت تدبیر و امید بار امنیتی نداشته است اشاره و خاطر نشان کرد : تلاش ما بر تداوم این بخش است.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به توفیقات حاصله در کاهش آمار جرائم استان گفت : ایجاد چنین فضایی مرهون تلاش‌های نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی بویژه سربازان گمنام امام زمان(عج) است.

وی افزود : امنیت پایدار موجود در مرزهای زمینی و دریایی استان باعث شده تا جزء امن‌ترین مرزهای کشور باشیم.

استاندار گیلان به تأسیس اولین خانه احزاب کشور در گیلان در ماه گذشته اشاره کرد و اظهار داشت : فضای سیاسی حاکم بر استان بسیار پرنشاط بوده و فعالیت‌های احزاب سیاسی بدون هیچ مشکلی در جریان است.

وی افزود : سازمان‌های مردم نهاد استان با حضور فعال و پرشور خود در بخش‌های مختلف در کشور زبانزد هستند.

وی گفت: شرایط مناسب فراهم شده برای فعالیت پرنشاط احزاب سیاسی و افزایش تحرک سازمان های مردم نهاد از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در گیلان است.

دکتر نجفی به برگزاری شایسته‌ی کنگره‌ی ۸ هزار شهید استان به عنوان یکی از افتخارات ماندگار اشاره و خاطر نشان کرد : گیلان در اواخر مهر ماه سال جاری نیز میزبان برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم است.

وی افزود : برگزاری مسابقات بین‌المللی در بخش‌های مختلف بویژه شطرنج در سال‌های متمادی یکی دیگر از اقدامات موثر در گیلان بوده است.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به پیشرفت فعالیت‌ها در بخش مدیریت سواحل استان گفت : با تجهیز امکانات و تلاش های صورت گرفته امسال شاهد کاهش ۳۸ درصدی غریق در استان بودیم.

وی با بیان اینکه هنوز مشکلاتی در بخش خدمات رسانی به مردم وجود دارد افزود : حل این مشکلات جزء مطالبات مردم است که انشاء ا… با تلاش مضاعف در جهت رفع سریع آنان گام برمی‌داریم./انتهای پیام