همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس برای اولین بار در رشت در مراسمی به همت امور ایثارگران و با مشارکت منطقه ۴ شهرداری رشت با حضور دکتر سید محمدعلی ثابت قدم شهردار رشت ، فاطمه شیرزاد و موسوی روزان از اعضای شورای اسلامی شهر رشت، علی مقصودی مدیر منطقه ۴ و فاطمه قدیمی […]

همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس برای اولین بار در رشت در مراسمی به همت امور ایثارگران و با مشارکت منطقه ۴ شهرداری رشت با حضور دکتر سید محمدعلی ثابت قدم شهردار رشت ، فاطمه شیرزاد و موسوی روزان از اعضای شورای اسلامی شهر رشت، علی مقصودی مدیر منطقه ۴ و فاطمه قدیمی حرفه مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت و تعدادی از فرزندان شاهد شاغل در مجموعه مدیریت شهری رشت ۷۳ درخت بوستان مفاخر شهر رشت منقش به نام شهیدانی شد که فرزندان آنان در مناطق ۵گانه شهرداری رشت مشغول به کار می باشند.03190

به گزارش مهر گیلان : دکتر سید محمد علی ثابت قدم در مراسم نامگذاری ۷۳ درخت  بوستان مفاخر اظهار داشت:  پاسداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران  و خانواده های آنان که در شهرداری درحال خدمات رسانی به شهروندان محترم رشت می باشند بر همه واجب است.

شهردار رشت با تاکید بر ماندگاری روحیه ایثارگری در مجموعه مدیریت شهری گفت: این حرکت مبنایی است برای استقرار توسعه فرهنگ پاسداری خون شهدا و این فرهنگ دارای نمادهای عینی مشخصی است که این نمادها برای همه شهروندان قابل ملموس خواهد بود.

وی در ادامه افزود: همه شهروندان باید بدانند که مجموعه مدیریت شهری همواره پاسدار منطق و فرهنگ ایثار و شهادت هستند. چون فرهنگ پاسداری از خون شهدا برگرفته از ریشه های اصیل ایرانی است.

فرزندان شهدا آبروی ملت ایران هستند

فاطمه شیرزاد باگرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و شهدای ایران اسلامی در عرصه های گوناگون اظهار داشت: شهدای گرانقدر ما از صدر اسلام تاکنون از خون و مال و خانواده خود گذشتند تا ایران اسلامی سربلند، پایدار و برقرار بماند.

عضو کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت با تاکید بر نیاز همگان به حضور شهدا در زندگی تصریح کرد: حضور در مراسم پاسداشت شهدا به راحتی نصیب هر کسی نخواهد شد.

وی افزود: جنگ هشت ساله دفاع مقدس دستاوردهای متعدی برای ما داشته و خوشبختانه امروز  کشور ایران اسلامی  به پاس خون شهدا در موقعیت بسیار مطلوبی قرار دارد.

فاطمه شیرزاد فرزندان شهدا را آبروی ملت ایران دانست و گفت: حفظ نظام بر همه ما واجب است اما وظیفه فرزندان شهدا  که باعث اعتلای نظام می باشند از دیگران سنگین تر است .

عضو کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت نام و یاد شهدا را جاودانه خواند و تصریح کرد:  همسران شهدا با شجاعت و صبر و بردباری توانستند جای خالی پدر که ستون خانواده است را برای فرزندان خود پر کردند و امروز فرزندان معظم شهدا شاغل در مجموعه مدیریت شهری با پشت سر گذاشتن فراز و نشیب ها توانستند به عنوان یک نیروی فعال شهرداری در پست های مختلف این مجموعه خدمت رسانی نمایند./انتهای پیام