مدیرعامل ستاد دیه گیلان با اشاره به حضور ۹۰۰ زندانی جرائم غیرعمد در زندان های این استان، گفت: برای آزادی این تعداد زندانی به ۹۰ میلیارد تومان پول نیاز است. به  گزارش مهر  گیلان  ،  در سال گذشته با همت و مشارکت شهروندان خیر و نیکوکار گیلانی هزار و ۲۲ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد […]

مدیرعامل ستاد دیه گیلان با اشاره به حضور ۹۰۰ زندانی جرائم غیرعمد در زندان های این استان، گفت: برای آزادی این تعداد زندانی به ۹۰ میلیارد تومان پول نیاز است.

به  گزارش مهر  گیلان  ،  در سال گذشته با همت و مشارکت شهروندان خیر و نیکوکار گیلانی هزار و ۲۲ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد از زندان آزاد شدند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۲۸۵ نفر با کمک های مستقیم گیلانیان آزاد شده اند، افزود: کمک های مستقیم بدین معنا است که خیران با حضور در جشن های گلریزان و یا پرداختن کمک های خود در طول سال موجبات آزادی زندانیان جرائم غیرعمد را فراهم می کنند.

مدیرعامل ستاد دیه گیلان با اشاره به وجود ۹۰۰ زندانی جرائم غیرعمد در زندان های استان، گفت: برای آزادی این زندانیان نیازمند ۹۰ میلیارد تومان پول هستیم.

وی در ادامه با بیان اینکه صحبت با شاکیان پرونده ها و جلب رضایت آنها یکی از برنامه های ستاد دیه استان گیلان در طول سال است، خاطرنشان کرد: در سال گذشته در همین راستا موفق به جلب ۹۶ درصدی رضایت برای چنین محکومیت های از شاکیان شدیم.

کامران زاده همچنین با اشاره به برگزاری جشن های گلریزان در استان گیلان، تصریح کرد: این جشن ها در استان گیلان از ۱۲ لغایت ۲۸ ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

به گفته این مسئول جشن گلریزان در شهر رشت نیز در روز ۱۳ ماه مبارک رمضان انجام می شود./ انتهای پیام

مهر/ گیلان