حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از نصب ۲ هزار و ۶۷۰ انشعاب گاز در سه ماه اول سال جاری در استان گیلان خبر داد. به  گزارش مهر  گیلان ،وی با اعلام این خبر اظهار داشت: عملیات نصب انشعاب در سه ماه اول امسال در ۳۷ شهر و بالغ بر ۵۲۰ روستای استان صورت […]

حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از نصب ۲ هزار و ۶۷۰ انشعاب گاز در سه ماه اول سال جاری در استان گیلان خبر داد.

به  گزارش مهر  گیلان ،وی با اعلام این خبر اظهار داشت: عملیات نصب انشعاب در سه ماه اول امسال در ۳۷ شهر و بالغ بر ۵۲۰ روستای استان صورت پذیرفته است.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان با بیان اینکه هم اکنون ۹۷٫۶ درصد از خانوارهای استان، از نعمت گاز بهره مند هستند اظهار داشت: با نصب این تعداد انشعاب در بهار امسال، مجموع انشعابات گاز در گیلان به رقم ۵۷۰ هزار انشعاب رسیده است.

وی در ادامه با تاکید بر مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی گفت: بهینه ‌سازی مصرف، استفاده صحیح از وسائل گازسوز و رعایت نکات و توصیه های ایمنی باید در تمام سال رعایت شود، زیرا این اعمال سبب کمک به اقتصاد خانواده‌ها و کاهش حوادث و اتفاقات ناگوار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان در انتها از همکاری شایسته سازمان ها و دستگاه های اجرایی استان و در رأس آنان استانداری گیلان در جهت توسعه گازرسانی در استان تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشت: رضایتمندی مردم مهم‌ترین اولویت مجموعه گاز استان است از اینرو همراستا با عملیات توسعه گازرسانی، پروژه های کیفی مختلفی از قبیل طرح قرائت و چاپ همزمان صورتحساب گاز، مکانیزه کردن مرکز پیام، تجهیز ناوگان امداد با خودروهای دودیفرانسیل، راه اندازی خط تلفنی ۳۴۱۵ برای پرداخت صورتحساب گاز و اپلیکیشن خدمات الکترونیک گاز گیلان را در سطح استان راه اندازی شده است و امیدواریم با گسترش پروژه های کیفی سبب افزایش هرچه بیشتر رضایتمندی مردم و مشترکین عزیز شویم./ انتهای پیام