11:54:24 - پنج‌شنبه 18 اکتبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان بر استفاده از وسایل گرمایشی استاندارد تاکید کرد

حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به ورود به فصل سرما بار دیگر بر لزوم استفاده از وسایل گرمایشی استاندارد و توجه به مسائل ایمنی وسایل گازسوز تاکید نمود.

به گزارش مهر  گیلان، مهندس اکبر در این خصوص اظهار داشت: مشترکین محترم می توانند با پرداخت هزینه ای ناچیز و خرید و استفاده از وسایلی مانند بست شیلنگ گاز، لوله بخاری یک تکه و دودکش H، پاییز و زمستان پیش رو را با ایمنی هرچه بیشتر به همراه خانواده های محترمشان سپری نمایند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان بیان نمود: برخلاف شوفاژ و پکیج، بخاری گازی برای تولید گرما از اکسیژن درون اتاق استفاده می نماید فلذا استفاده کنندگان از آن برای مقابله با کم شدن اکسیژن محیط، باید راهي را برای انتقال هوا و ارتباط با محیط باز در نظر گیرند.

وی يكي از ساده ترین راه های اطلاع از سلامت سیستم گرمایشی منزل را لمس لوله بخاری عنوان نمود و گفت: به منظور اطمينان از عملکرد مناسب وسيله گاز سوز خود تنها کافیست تا لوله بخاري خود را لمس نمایید و در صورت سرد بودن لوله بخاری، بلافاصله وسیله گرمایشی را خاموش و مسیر دودکش را بررسی نمایید زیرا سرد بودن لوله بخاری روشن، نشانه گرفتگی دودکش خروجی می باشد.

مهندس اکبر از نقش مهم صدا و سیما و رسانه ها در جهت فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در کشور سخن گفت و اظهار داشت: صدا و سیما و رسانه های مکتوب و مجازی می توانند با آگاه ساختن مردم درخصوص اهمیت مسئله انرژی، سبب تغییر نگرش مردم و به تبع آن کاهش قابل توجه مصرف بی رویه و نیز کاهش اتفاقات و حوادث گاز طبیعی در کشور شوند.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان در پایان از همه مشترکین محترم درخواست نمود تا ضمن رعايت موارد ذكر شده، با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت گاز استان گیلان به آدرس www.nigc-gl.ir و پیام رسان سروش شرکت به آدرس gasguilan@) کلیه نکات ایمنی در خصوص استفاده از وسایل گاز سوز را مورد مطالعه قرار دهند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین ها
تابناك وب