استاندار گیلان در شورای آموزش و پرورش بر ضرورت اهتمام هر چه بیشتر مسئولین آموزش و پرورش در ارتقاء شاخص ثبت نام اینترنتی گیلانیان و سرشماری عمومی نفوس و مسکن تأکید کرد و افزود : گیلان می‌بایست در این بخش جزو ده استان برتر کشور قرار گیرد. به گزارش مهر گیلان ،دکتر محمدعلی نجفی در […]

استاندار گیلان در شورای آموزش و پرورش بر ضرورت اهتمام هر چه بیشتر مسئولین آموزش و پرورش در ارتقاء شاخص ثبت نام اینترنتی گیلانیان و سرشماری عمومی نفوس و مسکن تأکید کرد و افزود : گیلان می‌بایست در این بخش جزو ده استان برتر کشور قرار گیرد.

به گزارش مهر گیلان ،دکتر محمدعلی نجفی در این نشت که در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد با قدردانی از همت و تلاش آموزش و پرورش در ترویج فرهنگ قرآنی و توجه به مسائل تحقیقاتی اظهار داشت : توسعه بیش از پیش فرهنگ قرآن و امور تحقیقاتی از جمله موارد مهمی به شمار می‌رود که باید مسئولین به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند.

وی امور پژوهش و تحقیق را سرمایه‌گذاری در جامعه دانست و بر ضرورت توسعه بیش از پیش این مهم تأکید کرد.

استاندار گیلان با بیان اینکه گیلان در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن باید جزو ۱۰ استان برتر کشور افزود : مسئولین آموزش و پرورش باید از اهتمام لازم در ارتقاء شاخص ثبت نام اینترنتی گیلانیان در این سرشماری برخوردار باشند.

دکتر نجفی افزود : فرهنگیان می‌توانند شرایطی را فراهم کنند تا دانش آموزان و خانواده های آنان از طریق آشنا شدن با اهمیت سرشماری اینترنتی در این اقدام شرکت فراگیر داشته باشند.

وی تاکید کرد : باتوجه به پیشینه فرهنگی و فرهیختگی مردم عزیز گیلان و فراهم بودن زیرساختها انتظار داریم گیلان در انجام سرشماری اینترنتی مشارکت جدی داشته باشد.

استاندار گیلان همچنین با اشاره به برگزاری همایش بزرگ خیرین مدرسه ساز گیلانی در تهران بر ضرورت برگزاری مناسب  این همایش تأکید کرد و گفت :با بهره گیری از کمکهای خیران شاخص مهم سرانه آموزشی استان ارتقاء می یابد.

نماینده عالی دولت در گیلان همچنین بر ضرورت اجرای تعهدات آموزش و پرورش در سواد آموزی ۷ هزار گیلانی تا پایان سال تأکید کرد ./انتهای پیام