16:35:41 - شنبه 7 دسامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ترویج فرهنگ گفتگو لازمه توسعه جامعه است

به گزارش مهر گیلان ،« ارسلان زارع»، امروز(شنبه، ۱۶ آذر) در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در رشت اظهار کرد: دانشگاه نهاد تولید علم به‌عنوان بزرگ‌ترین دستاورد بشر است

استاندار گیلان با بیان اینکه ایران از دیرباز تاکنون یکی از بزرگ‌ترین مروجان علم و دانش است، گفت: دانشجویان امروز علاوه بر فعالیت در عرصه علم و دانش در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و سیاسی حضوری پر رنگ دارند.

زارع اذعان کرد: از ظرفیت دانشگاه و دانشجویان در حوزه‌های مختلف تصمیم‌گیری و تدوین برنامه‌ها می‌توان بهره گرفت.

وی با تاکید براینکه دانشجویان توانمند علاوه بر محیط دانشگاه در تصمیم‌سازی پیرامون جامعه می‌توانند فعال باشند، خاطرنشان کرد: در جلسه کارگروه‌های دانشگاه، فرمانداری و دیگر دستگاه‌های مربوطه می‌توان از جوانان پویای دانشگاهی در پیشیبرد اهداف توسعه‌ای گیلان بهره گرفت.

استاندار گیلان افزود: دانشگاه کانون اندیشه و محل مناسبی جهت ترویج فرهنگ گفتگو است، این روش بهترین راه توسعه و پیشرفت جامعه شمرده می‌شود که باید همگان بدان توجه داشته باشند.

زارع تصریح کرد: توجه به کارآفرینی با تکیه بر ظرفیت‌های دانشجویان از اهم برنامه‌های است که در فضای دانشگاه‌ها باید بدان توجه ویژه‌ای شود.

وی به اهداف دولت تدبیر و امید در راستای اشتغالزایی اشاره و اظهار کرد: دولت سعی دارد طی سال آینده یک میلیون شغل ایجاد کند.

استاندار گیلان به ضرورت ابتکار و نوآوری پرداخت و اذعان کرد: با بهره‌گیری از پارک علم و فناوری و دستاوردهای نوین دانشگاه و توانمندی جوانان نخبه می‌توان معضل اشتغال را در جامعه ریشه‌کن کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین ها
تابناك وب