فرمانده کل سپاه پاسداران:انقلاب اسلامی و خون شهدا ،سیاست ها و برنامه های دشمنان را با شکست روبرو کرده است. به گزارش مهر گیلان ، سرلشکر عزیز جعفری در یادواره شهدای مدافع حرم در برج میلاد تهران با اشاره به تحولات عظیم در منطقه خاورمیانه افزود: اگر انقلاب اسلامی و خون شهدا نبود ما با […]

فرمانده کل سپاه پاسداران:انقلاب اسلامی و خون شهدا ،سیاست ها و برنامه های دشمنان را با شکست روبرو کرده است.441603_202

به گزارش مهر گیلان ، سرلشکر عزیز جعفری در یادواره شهدای مدافع حرم در برج میلاد تهران با اشاره به تحولات عظیم در منطقه خاورمیانه افزود: اگر انقلاب اسلامی و خون شهدا نبود ما با وضعیت متفاوتی در منطقه روبرو بودیم.

وی ادامه داد: امروز اگر انقلاب اسلامی نبود اسرائیل چندین برابر مساحت کوچک خود پیشرفت کرده بود اما این انقلاب و خون شهداست که مانع از این اتفاق شده است.
سرلشکر جعفری تصریح کرد: وضعیت ایران به نحوی است که برای تعیین سرنوشت کشورهای منطقه از جمله سوریه از ما مشورت می گیرند.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: این شکوهی که امروز ایران شاهد آن است مدیون خون شهداست.

سرلشکر جعفری افزود:  خود را برای حضور در صحنه های مهمتر و سرنوشت سازتر در طول تاریخ اسلام و انقلاب آماده می کنیم.

وی همچنین با تسلیت ایام سوگواری حضرت امام حسین (ع) و گرامیداشت یاد شهیدان به ویژه شهدای مدافع حرم تاکید کرد: همانطور که رهبری گفتند این شهدا متفاوتند و در زمان حیات خود جزء اولیای الهی بوده اند.

فرمانده کل سپاه با تبریک به خانواده شهدای مدافع حرم از جمله شهدای مدافع یگان فاتحین گفت: خدا به شما توفیق داده است و شما جزء اولیای  الهی هستید چرا که علاوه بر برخورداری از سلحشوری و غیرت دینی ، از ایمان بالایی برخوردار بوده اید و بصیرت عمیق دینی و انقلابی را به فرزندان خود منتقل کرده اید.

سرلشکر جعفری تاکید کرد: به همسران و فرزندان شهدای مدافع حرم تبریک عرض می کنم چرا که با کمترین توقع ؛ شهیدانشان را با تنها سرمایه جانی و مالی خود برای دفاع از حریم ولایت آماده کردند.

وی افزود: امروز دفاع مسلحانه دفاع از انقلاب اسلامی در خارج مرزهای ایران است و این مسئله را باید از وظایف خود بدانیم و در جهت تعمیق این فکر تلاش کنیم.

فرمانده کل سپاه با اشاره به فعالیت یگان فاتحین در تهران گفت: برای توسعه این یگان در کشور تلاش های موثری شده است.

سرلشکر جعفری با تشکر از فرماندهان مختلف افزود: در گزارشی که به مقام معظم  رهبری در خصوص فعالیت یگان فاتحین داده ایم از تلاش بدون منت این افراد سخن گفته ایم./انتهای پیام