18:15:45 - دوشنبه 16 نوامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جلسه رسیدگی به شکایات شرکت گاز استان گیلان برگزار شد

جلسه رسیدگی به شکایات شرکت گاز استان گیلان به ریاست مهندس اکبر مدیرعامل شرکت گاز و با حضور اعضای کمیته در سالن کنفرانس مدیریت عامل برگزار شد.

به گزارش مهر گیلان -در ابتداي این جلسه مدير عامل شركت گاز استان گيلان با اشاره به اهمیت دقت در فرآیند قرائت كنتور بر افزایش کیفی و کمی خدمات الكترونيكي قابل ارائه به مشتركين و متقاضيان تاکید کرد.

مهندس اکبر با بیان ضرورت اطلاع رساني بيشتر در خصوص نرم افزار موبايلي خدمات الكترونيك شركت گاز استان گيلان و كانال هال هاي ارتباطي شرکت اظهار داشت: استفاده هرچه بیشتر مردم و مشترکین بیشتر از خدمات غیرحضوری سبب صرفه جویی در وقت و هزینه و همچنین جلوگیری از گسترش ویروس کرونا خواهد شد.

در ادامه این جلسه گزارش خروجي شكايات شش ماهه اول و مهرماه سال ۹۹ به سمع و نظر اعضا رسانده شد و مقرر گردید روند بررسي و مدت زمان پاسخگويي به شكايات به ۴۸ ساعت کاهش یابد.

بررسي عدم ارسال پيامك هاي صورتحساب آنلاين براي برخي از مشتركين، اطلاع رساني در خصوص كانال هاي ارتباطي بويژه در شهرستان ها، تهيه حكم جديد براي اعضاي كميته و مسئول رسيدگي به شكايات و ارسال و پاسخگويي به شكايات مشتركين از طريق نرم افزار رسيدگي به شكايات از دیگر مصوبات این جلسه بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین ها
تابناك وب