صبح روز جمعه هفتم آبان ماه پنجمین همایش ملی بازاریابی و فروش با حضور دکتر سید محمدعلی ثابت قدم شهردار رشت , فاطمه قدیمی حرفه مدیر ارتباطات و اموربین الملل شهرداری رشت, و جمعی از اساتید حوزه بازاریابی و کسب و کار در سالن همایش های شرکت مخابرات استان گیلان برگزار شد. به گزارش مهر […]

صبح روز جمعه هفتم آبان ماه پنجمین همایش ملی بازاریابی و فروش با حضور دکتر سید محمدعلی ثابت قدم شهردار رشت , فاطمه قدیمی حرفه مدیر ارتباطات و اموربین الملل شهرداری رشت, و جمعی از اساتید حوزه بازاریابی و کسب و کار در سالن همایش های شرکت مخابرات استان گیلان برگزار شد.
mo2

به گزارش مهر گیلان ، دکتر سید محمدعلی ثابت قدم با حضور در این مراسم ضمن قدردانی از برگزارکنندگان همایش اظهار داشت: مباحث فرهنگی و پیش زمینه های آن به عنوان ضعف در حوزه مدیریت شهری یکی از مشکلاتی است که در حوزه اقتصاد , ارتقا اقتصادی و سرمایه گذاری از گذشته به ما رسیده است.

شهردار رشت اذعان داشت: مباحث مدیریت شهری صرفا حوزه کشاورزی و خدمات نیست, بلکه حوزه هایی چون ارتباطات , سیاست و فرهنگ و اقتصاد از جمله مباحث کلیدی مدیریت شهری است.
وی خاطرنشان کرد: امروز در استان گیلان و شهر رشت با اجرای فرآیند بازآفرینی و برندیک شهری سعی شده تا با تکیه بر اعتماد محلی و عبور از یک پروسه زمانی در راستای توسعه درون زا گام برداشته شود .

mo4دکتر ثابت قدم با اشاره به مغفول ماندن داشته های هویتی و فرهنگی گیلان تصریح کرد: امروز با تکیه بر هویت های فرهنگی و با مشارکت ذینفعان و ذی نفوذان جامعه محلی به عنوان مشارکت کننده محلی در قالب مردم گروهها و NGO ها سعی دارند تا با استفاده از فرصت های موجود ضمن برندسازی شهری گامی بلند در بهبود کسب و کار بردارند.

شهردار رشت یادآورشد : استقرار فرهنگ توسعه و سرمایه گذاری چه در اقتصاد خرد و کلان و چه در بحث کسب و کار با فراهم شدن پیش زمینه های اعتماد سازی برندسازی و سپس سرمایه گذاری میسر خواهد شد.

گفتنی است در این مراسم با اهداء لوح تقدیر از دکتر سید محمدعلی ثابت قدم به عنوان مدیر موفق قدردانی شد/انتهای پیام