همایش عفاف و حجاب شرکت گاز استان گیلان روز سه شنبه ۲۲ تیرماه با حضور مهندس ظهیری مدیرعامل این شرکت، سرکار خانم رفیعی مدیرکل امور بانوان استانداری و جمعی از همکاران شرکت گاز برگزار شد. به گزارش مهرگیلان ، در این جلسه مهندس ظهیری ضمن تبریک فرارسیدن هفته عفاف و حجاب و خیرمقدم به مهمانان […]

همایش عفاف و حجاب شرکت گاز استان گیلان روز سه شنبه ۲۲ تیرماه با حضور مهندس ظهیری مدیرعامل این شرکت، سرکار خانم رفیعی مدیرکل امور بانوان استانداری و جمعی از همکاران شرکت گاز برگزار شد.

SONY DSC

به گزارش مهرگیلان ، در این جلسه مهندس ظهیری ضمن تبریک فرارسیدن هفته عفاف و حجاب و خیرمقدم به مهمانان و حاضرین بر اهمیت شایسته سالاری در سازمان تأکید کرد.

ایشان به لزوم اصلاح قوانین و دوری از تبعیض های جنسیتی در جهت شکوفایی پتانسیل کارکنان تأکید کرد و برگزاری اینگونه مراسمات را امری ضروری برای تحقق این امر برشمرد و خواستار  توجه هرچه بیشتر کارکنان و مسؤولین به این امور شد.

در ادامه سرکار خانم رفیعی مدیرکل امور بانوان استانداری گیلان ضمن قدردانی از زحمات شرکت گاز در برگزاری این مراسم از اهمیت مقوله عفاف و حجاب در جامعه سخن گفت.

رفیعی با اشاره به اهمیت عفاف از دیدگاه قرآن کریم به بیان معانی و اصطلاحات عفاف در قران پرداخت و عفاف را خصلت والای انسانی برشمرد که بشر برای رسیدن به سعادت به آن نیازمند است.

وی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم در زندگی انسان های سالمی باشیم باید با قوه عقلیه، خویشتنداری و اعتدال را سرلوحه کار قرار دهیم.

مدیرکل امور بانوان استانداری گیلان در پایان سخنانش مقوله عفاف را امری بسیار مهم و خطیر دانست که تنها با صدور بخشنامه در سطح ادارات و جامعه موفقیت آمیز نخواهد بود و باید جامعه خود به سطحی از بلوغ فکری دست یابد که بتواند آن را به نحو احسن به اجرا در آورد.

در پایان این مراسم از جمعی از بانوان شرکت گاز با اهدای هدایای فرهنگی تقدیر بعمل آمد./انتهای پیام