در ادامه رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور (جام آزادگان) تیم سپیدرود رشت به مصاف مس کرمان می رود. به گزارش مهر گیلان ،مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت گفت : این دو تیم در هفته سیزدهم از رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، رو […]

در ادامه رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور (جام آزادگان) تیم سپیدرود رشت به مصاف مس کرمان می رود.

82305337-71167238به گزارش مهر گیلان ،مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت گفت : این دو تیم در هفته سیزدهم از رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، رو در روی هم قرار می گیرند .
رادنی دیدار  افزود : این مسابقه ، امروز (یکشنبه) در ورزشگاه امام علی (ع) کرمان برگزار می شود و تیم فوتبال سپیدرود رشت در این دیدار ، میهمان مس کرمان است.
وی ادامه داد : گرچه در این دیدار تیم سپیدرود رشت میهمان است و تیم مس کرمان نیز یکی از تیم های قدرتمند جام آزادگان بشمار می رود، اما هدف کادر فنی و بازیکنان تیم سپیدورد، پیروزی در این بازی و کسب هر سه امتیاز این مسابقه است.
مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: قضاوت این دیدار حساس را علیرضا فغانی با کمک های محمدرضا منصوری و عبدالرسول ذورقی برعهده خواهند داشت.
تا پایان هفته دوازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، تیم فوتبال سپیدرود رشت با کسب ۲۵ امتیاز در مکان نخست و تیم مس کرمان با کسب ۱۷ امتیاز در مکان هشتم جدول رده بندی قرار دارند.
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند ./انتهای پیام