مدیرکل راه و شهرسازی گیلان از آغاز عملیات اجرائی سه پروژه بزرگ راهسازی در آستارا، کوچصفهان و تولم شهر خبر داد. به گزارش مهر گیلان ، شعبانعلی خاوری گفت: عملیات اجرایی چهارخطه کردن محور آستارا- ویرمونی- خطبه سرا و پروژه های تقاطع راه پل محور سراوان به کوچصفهان و فاز اول کنارگذر مرجقل(تولم شهر) به […]

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان از آغاز عملیات اجرائی سه پروژه بزرگ راهسازی در آستارا، کوچصفهان و تولم شهر خبر داد.

به گزارش مهر گیلان ، شعبانعلی خاوری گفت: عملیات اجرایی چهارخطه کردن محور آستارا- ویرمونی- خطبه سرا و پروژه های تقاطع راه پل محور سراوان به کوچصفهان و فاز اول کنارگذر مرجقل(تولم شهر) به زودی آغاز می شود.

وی افزود: عملیات اجرائی چهارخطه کردن محور آستارا- ویرمونی- خطبه سرا که یکی از پر تردد ترین و پرترافیک ترین محورهای استان است، با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال در حال انجام بوده و با توجه به شرایط منطقه و کوهستانی بودن آن و حساسیت گره های ترافیکی، باید در سریعترین زمان ممکن زیر بار ترافیک برود.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان در ادامه با اشاره به پروژه تقاطع راه پل در محور سراوان به کوچصفهان که از نقاط بسیار پرترافیک و حادثه خیز است، خاطرنشان کرد: تعریض پل های این مسیر از اولویت های اساسی این اداره کل بوده که عملیات اجرائی این پروژه به زودی آغاز می شود.

خاوری اعتبار در نظرگرفته شده برای این پروژه را بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: فاز اول این پروژه تعریض پل و راستگرد های دو سمت است که تا پایان سال این پروژه به بهره برداری می رسد.

وی تصریح کرد: فاز اول کنارگذر مرجقل (تولم شهر) نیز در مرحله مناقصه بوده و عملیات اجرائی این پروژه هم به زودی آغاز می شود و تلاش داریم که تا پایان سال به بهره برداری برسد./ انتهای پیام /مهر