مهندس ظهیری مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از جذب ۵۷ هزار و ۸۳۵ مشترک از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه خبر داد. مدیرعامل شرکت گاز استان با اعلام این خبر افزود: با جذب این تعداد مشترک مجموع مشترکین گاز در گیلان به بیش از ۹۲۷ هزار مشترک رسیده است. مهندس ظهیری اظهار داشت: از […]

مهندس ظهیری مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از جذب ۵۷ هزار و ۸۳۵ مشترک از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه خبر داد.

مدیرعامل شرکت گاز استان با اعلام این خبر افزود: با جذب این تعداد مشترک مجموع مشترکین گاز در گیلان به بیش از ۹۲۷ هزار مشترک رسیده است.

مهندس ظهیری اظهار داشت: از این تعداد مشترک جدید ، بیش از ۸ هزار مشترک در مهرماه جذب شده است که ۷۷ درصد از آن از طریق اجرای پروژه های بند «ق» محقق شده است.

وی ادامه داد این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۴۲ درصد رشد داشته است که این رشد نشان از تسریع در روند گازرسانی به روستاییان استان و عزم شرکت گاز استان برای برخوردار ساختن همه گیلانیان عزیز از نعمت گاز است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان اظهار داشت: افزوده شدن بر تعداد مشترکین گاز در استان به معنای قطعی گاز در زمستان نخواهد بود ولی برای اطمینان از پایداری گاز در فصل سرما، همه مشترکین و مردم باید گاز را بهینه و درست مصرف نمایند.

(بند ق بندی در تبصره ۲ قانون بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور است که بر اساس آن تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار که هزینه گازرسانی به هر خانوار در مناطق سردسیر کمتر از ۶ میلیون تومان باشد باید از نعمت گاز برخوردار شوند)/انتهای پیام