محیط بان گیلانی با سلاح سرد مورد حمله قرار گرفت .

به گزارش مهر گیلان –روز جمعه مورخ ۱۹ شهریورماه، قاچاقچیان غیرمجاز اراضی جنگلی  یک نفر از محیطبا‌نان آستارایی را با سلاح سرد مجروح کردند.
بنا بر این گزارش مامورین یگان حفاطت محیط زیست شهرستان آستارا در حین گشت و کنترل درمناطق تحت مدیریت در داخل پناهگاه حیات وحش لوندویل با تعدادی از متخلفین که در حال قطع اشجار و خروج غیر قانونی از منطقه بودند برخورد کردند که پس از جلوگیری از ادامه فعالیت ، متاسفانه یکی از محیط بانان سختکوش و زحمتکش یگان شهرستان آستارا از سوی این افراد مورد حمله قرار گرفته و با سلاح سرد از ناحیه پا به شدت مصدوم گردید. 
این گزارش می افزاید محیط بان اسماعیل ضرابی بلافاصله جهت مداوا توسط همکاران حفاظت محیط زیست به بیمارستان شهید بهشتی شهرستان آستارا منتقل گردید.
در همین ارتباط ، اکبری پور ، فرمانده یگان حفاظت استان گیلان گفت: فرد ضارب شناسایی و با تاکید مدیر کل محترم استان هم اکنون بصورت ویژه  با همکاران نیروی انتظامی در حال تعقیب ، دستگیری و تحویل وی به مراجعه قضایی می باشیم.
دکتر ساسان کفایی، مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان نیز از عمل موفقیت آمیز جراحی روی زانوی اسماعیل ضرابی، محیط بان مجروح آستارایی خبر داده و گفت با هماهنگی های صورت گرفته با دادستان محترم شهر آستارا، دستگیری متخلف فراری بصورت ویژه در دستور کار نیروهای امنیتی و انتظامی آستارا قرار گرفته است.وی افزود در حال حاضر پیگیری سلامت کامل محیط بان ضرابی، اولویت اصلی می باشد .