شطرنجباز انگلیسی با بیان اینکه بازیکنان جوان تیم ایران بسیار باهوش و نابغه هستند، گفت: بازیکنان شطرنج ایران به سرعت به سمت پیشرفت حرکت می کنند. به گزارش مهر گیلان ،نایچل شورت در حاشیه برگزاری مسابقات شطرنج جام ستارگان جهان و ایران اظهار کرد:این تورنمت از نظر من بسیار هیجان انگیز است چون بسیاری از چهره های […]

شطرنجباز انگلیسی با بیان اینکه بازیکنان جوان تیم ایران بسیار باهوش و نابغه هستند، گفت: بازیکنان شطرنج ایران به سرعت به سمت پیشرفت حرکت می کنند.

images

به گزارش مهر گیلان ،نایچل شورت در حاشیه برگزاری مسابقات شطرنج جام ستارگان جهان و ایران اظهار کرد:این تورنمت از نظر من بسیار هیجان انگیز است چون بسیاری از چهره های برتر شطرنج دنیا حضور دارند.

وی افزود:در تیم ایران باریکنان جوان و خوش آتیه های به چشم می خورد که در کنار افراد باتجربه تر شطرنج ایران به رقابت می پردازند.

این شطرنجباز انگلیسی تصریح کرد:بازیکنان جوان و با استعداد در این مسابقات حضور دارند، بازیکنان جوان تیم ایران بسیار باهوش و نابغه هستند.

شورت گفت:سال ها پیش ایران آمده بودم و طی این مدت بصورت اینترنتی با شطرنجبازان ایرانی مسابقه می دادم ولی شطرنج ایران خیلی ناگهانی وپرقدرت تغییر کرد و الان واقعا قدرتمند است.

این شطرنجباز انگلیسی در خصوص شطرنجبازان ایرانی گفت: بازیکنان شطرنج ایران به سرعت به سمت پیشرفت حرکت می کنند که این امر به راحتی از طریق افتخارات آنان در مسابقات بین المللی مشهود است.

وی در پایان خاطرنشان کرد:سالن بازی و هتل خیلی خوب است و از میزبانی ایران در این مسابقات بسیار راضی هستیم./انتهای پیام