فرمانده کل فراجا در رشت گفت: دشمن در جنگ سخت و فتنه شکست خورد و در جنگ نرم با هدف گرفتن عفاف و حجاب به دنبال آندلسی کردن ایران اسلامی بود.

مهر گیلان / اجتماع بزرگ مردمی در حمایت از مجریان طرح عفاف و حجاب عصر امروز با حضور بیش از هزار نفر از زنان و مردان مومن و ولایتمدار گیلان در میدان شهدای ذهاب رشت برگزار شد.
 سردار احمد رضا رادان در این اجتماع بزرگ با تبریک دهه کرامت از گیلان بعنوان مهد علما و دلاورمردان وفرهیختگان یاد کردو گفت: گیلان دیاری است که مفتخر به دلاور مردانی است که پا در راه میرزا کوچک گذاشتند و در دفاع مقدس در خط مقدم جبهه دفاع حق از باطل جان خود را در کف دست گرفتند و با نثار خون خود پرچم اسلام را بالا نگهداشتند. 
وی همچنین به حضور گیلانیان در میدان شهدای ذهاب اشاره کرد و افزود: این میدان مستحضر به رزمندگانی است که با دعای خیر مادران، فرزندان و خواهران نگذاشتند یک وجب از خاک عزیز کشورمان به دست دشمنان برسد.
فرمانده کل فراجا گیلان را دیار آیت الله بهجت فومنی دانست و افزود: این دیار مستحضر به حضور سردار شهیدحاج علی زاهدی به عنوان فرمانده لشکر مردان مرد به معنای واقعی که وعده‌ی صادق را محقق کرد و وجود پوشالی استکباررا با موشک‌های به بازی گرفتند و ثابت کردند جبهه حق علیه جبهه باطل پیروز است به شرط حضور دائمی و بعد از انقلاب اسلامی نیزهمین استان، شهر وهمین میدان شهدا و جانبازان زیادی را در آغوش خود گرفتند 
وی تصریح کرد: در فتنه ۸۸ مردم گیلان و رشت با حضور پرطنین و فراز خود خط بطلانی به چهره فتنه گران کشیدند.
فرمانده کل فراجا با اشاره به ۲ عامل برای پیروزی در جنگ سخت و فتنه نیمه سخت دشمنان گفت: نخستین عامل وجود مردان باغیرتی از یک سو و دومین عامل زنان با حیا، عفیف و با حجابی از سوی دیگر بودند، ۲ بال غیرت، عفاف و حجاب باعث شد که از بین این دو بال رزمندگانی مجاهد وسربازان ولی امر پرورش یافته و در همه‌ی عرصه‌ها که جولانگاهی از باطل بود حضور پیدا کند تا باطل را به سر سخت‌ترین حالت ممکن به زیر بکشانند.
سردار احمد رضا رادان غیرت، عفاف و حجاب را ۲ بالی دانست که از سوی دشمن شناسایی، انتخاب و آماج حمله‌های پی در پی شد.
وی با بیان اینکه موضوع حجاب و عفاف موضوع شش ماه پیش یا یکسال و دوسال پیش نیست افزود: موضوع حجاب موضوعی سرسپردگان استکبار در چند صد سال پیش نیز بوده آن زمانی که چادر را از سر مادران و خواهران و فرزندان ما بر می‌داشتند به دنبال گرفتن بال عفاف و حجاب بودند تا بال غیرت گرفته شود، و چشمان مردان ما را به آن پدیده زشت آشنا وعادت کند. 
فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به سخنی از آیت الله بهجت که فرموده بود، امر کشف حجاب برداشتن چادر از سر زنان برای چه بود؟ گفت:این موضوع به ۳۰۰ سال پیش برمی گردد یعنی زمانی که عفاف، حیا و غیرت می‌تواند یک سپر برای مبارزه باشد دشمن به دنبال گرفتن سپر و سلاح از نفر مقابل بود.
سرداررادان با بیان اینکه دشمن باگرفتن حیا و غیرت می‌خواهد چشمان مردان ما را به بی حیایی عادت دهد تا در ادامه این بی غیرتی در کشور رواج پیدا کند اضافه کرد: دشمنان اسلام قصد دارند برای خود سرباز بگیرند و این شروع جنگ نرم است.
وی تصریح کرد: دشمن به دنبال آندلسی کردن ایران اسلامی بود و در جنگ سخت و فتنه شکست خورد، در جنگ نرم شروع کرد به سرباز گیری و گرفتن خاکریز‌های ما که جنس ارزش و معنویت دارد.
احمد رضا رادان با اشاره به اینکه خاکریز‌های ما، بوی شهدا، خانواده‌های شهدا، جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس را می‌دهد گفت: ارزش میهن اسلامی و دین برای همه مردم ایران ارزش است وهمچنین حجاب و عفاف برای مردم ارزشمند است.
 وی افزود: دشمن با دو قطبی سازی سعی دارد وا نمود کند حجاب و عفاف برای بعضی‌ها ارزش است و برای برخی ارزش ندارد، اما ارزش در ذهن مردم ایران معنا و مفهوم یکسانی دارد.
سردار رادان تصریح کرد: در جنگ نرم دشمن ما توفیقاتی به دست آوردیم و سنگر‌های دشمن را یکی پس از دیگری با کمک شما مردم فتح کردیم و به دستاوردی عجیبی نیز رسیدیم.
وی اضافه کرد: آخرین یافته‌های ما که سندی از یک افسر اطلاعاتی دشمن است که این سند گوشه‌ای از راهبرد‌های آندلسی کردن ایران با ۲۴ راهبرد بود که اگراین ۲۴ راهبرد اجرا می‌شد به گفته‌ی خودشان استحاله فرهنگی در ایران صورت می‌گرفت.
فرمانده کل فراجا افزود: نخستین راهبرد دشمن در این سند زنانی و دخترانی که کشف حجاب می‌کنند سربازان ارزان قیمت خود در خیابان می‌داند وحتی برای برای زنان و دختران ارزشی قائل نشدند و قیمتی که به روی این زنان و دختران گذاشته بودند دخترانی ارزان قیمت از جنس سربازی که باید برای دشمن کار کند و خط‌های مقدم را برای دشمن بشکند.
وی به دومین راهبرد دشمن مبنی بر اینکه چادر بر سر زن ایرانی به مثابه یک پرچم است و هر چقدر که پرچم در دست مردم ایران باشد یعنی انقلابشان شکست ناپذیر است و ما باید پرچم‌ها را از دست زنان ایرانی پس بگیریم یعنی هدف دشمن برداشتن چادر از سر زنان عفیف و با حجاب بود.
سردار رادان گفت: دشمن تلاش داشت با اهنگ نرم تغییرایجاد کند واین یعنی رخ دادن استحاله و در استحاله سقوط فرهنگی ایجاد خواهدشد.
فرمانده کل فراجا به مردم همیشه صحنه در سراسر کشور نوید داد: خاکریز‌های دفاعی دشمن در جنگ نرمکه برای استحاله فرهنگی و آندلسی کردن ایران گرفته شده بود به دست پرتوان شما و سربازان شما در پلیس جمهوری اسلامی یکی پس از دیگری در حال سقوط است و به دست رزمندگان اسلام فتح خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه هر جنگی چه جنگ سخت چه نیمه سخت چه فتنه وچه جنگ نرم تعیین کننده است و کسانی که می‌توانند بر این جنگ خط بطلان بکشند مردم هستند گفت: در دوران ۸ سال دفاع مقدس مردم وقتی پا به جنگ گذاشتند با عنوان بسیجی با عنوان حمایت‌های پشت جنگ و با عنوان رزمنده در حقیقت توان نظامی جمهوری اسلامی صد چندان شد و آنگونه بود که دشمن بعد از هشت سال دفاع مقدس در نامه‌ای می‌نویسد اکنون به هرچه خواستید رسیدید.
احمد رضا رادان با اشاره به فتنه‌ی ۸۸ گفت: وقتی به ساحت مقدس اباعدالله حسین علیه السلام از سوی فتنه گران و عده‌ای آشوبگر نوکر امپریالسم جسارت شد مردم با آفرینش ۹ دی خط بطلانی به فتنه ۸۸ کشیدند و امروز ۹ دی‌ها در جنگ نرم توسط شما مردم در حال خلق هستند، درقم، خراسان رضوی، اصفهان، خوزستان، گیلان و بوشهر یکایک مردم آمدند در صحنه این یعنی اینکه فتنه گران در جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی با نشانه گرفتن حجاب و عفاف شکست خورده و خواهند خورد.
وی با تاکید بر اینکه تا شما در صحنه هستید تا پلیس و حکومتی مستحضر به حضور چنین مردمی باشد قطع به یقین حمایت شما ودعای ائمه و لطف الهی باعث می‌شود رزمندگان شما در جبهه جنگ نرم قوی و استوار باشند افزود: پس در صحنه بمانید و مراقب باشید این صحنه پیوسته به جاست و این صحنه باید همچنان آفریده شود وصحنه‌های حضور شماباید تعیین کننده باشد.
سردار احمد رضا رادان با اشاره به اینکه عده‌ای قلیل می‌خواهند با حضور خودشان عده‌ی کثیری را از صحنه خارج کنند گفت: ایران اسلامی برای مردم ایران است که شما‌ها هستید حضور دارید و قوی هستید و بایستی تا آخر بمانید ما تا حمایت شما‌ها را داریم بی شک محکم هستیم.
فرمانده کل فراجا در سخنان پایانی خود با بیان اینکه سربازان شما در زمان جنگ سخت با حمایت شما و لطف خدا و دعای ائمه و مومنین توانستند در کانال‌های کمیل و خاکریز‌های محاصره شده بمانند و مقاومت کنند خاطرنشان کرد: امروز خاکریز‌های کمیل در بعضی از خیابان‌های ایران است و بچه‌های شما در کانال‌های کمیل هستند و دعای شما را می‌خواهند، همراهی شما را می‌خواهند و فتنه گران در جنگ نرم عفاف و حجاب نیز شکست خورده و خواهند خورد.