مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: در این دوره از جشنواره «سینما حقیقت»، بخش «غزه، فلسطین، مقاومت» هم به حوزه‌های رقابت هنرمندان اضافه شده است.

مهر گیلان / امیرحسین طاهری گفت: هجدهمین جشنواره «سینما حقیقت» امسال در بخش‌های مسابقه ملی، بین الملل، جایزه شهید آوینی و «غزه، فلسطین، مقاومت» برگزار می‌شود.

وی افزود: هنرمندان گیلانی علاقمند به شرکت در این جشنواره می‌توانند برای ثبت نام از ۵ تیر به نشانی اینترنتی panel.irandocfest.ir مراجعه کنند که پس از ایجاد حساب کاربری، شرایط ارسال آثار به کاربر اطلاع رسانی می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه فقط آثار تصویری که از فروردین پارسال تا به امروز تولید شده اند در این جشنواره شرکت داده می‌شوند، گفت: این آثار باید به صورت پویانمایی، مستند سینمایی و یا تجربی در خصوص موضوعات جشنوار تهیه شده باشد.

امیرحسین طاهری افزود: جهان روز‌های سخت و لحظه‌های غرور آفرین، «غزه، فلسطین، مقاومت» و آثار خلاقانه و تماشایی سینمای مستند بخشی از عرصه‌های رقابت بین هنرمندان است.

وی گفت: فیلمسازان علاقمند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هجدهمین جشنواره «سینما حقیقت»، به دبیرخانه جشنواره، واقع در تهران، خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵، مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویا نمایی، طبقه اول مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۸۸۵۲۸۳۱۴ -۰۲۱ تماس بگیرند.