نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران آزمون بزرگ دیگری در روز جمعه پیش رو دارند.

مهر گیلان /امروزیکشنبه در نطق پیش از دستور مجلس شورای اسلامی افزود: ملت ایران روز جمعه پای صندوق‌های رای رفتند و با رای خود بار دیگر بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکید کردند

وی با بیان این که یکی از مهم‌ترین مولفه‌های اقتدار ملی حضور مردم پای صندوق رای است اظهار داشت: مولفه‌ای که اقتدار ملی را رقم می‌زند و اقتدار ملی نیز امنیت ملی را ایجاد خواهد کرد. این امنیت ملی است که پیش‌شرط اقتصاد پویا و رفع مشکلات مردم به شمار می‌رود. به همین دلیل از حضور ملت ایران تشکر می‌کنم. از عوامل اجرایی و نظارتی و همه کسانی که در این انتخابات شرایط را فراهم کرده‌اند تا مردم پای صندوق رای بیایند و همه کاندیدا‌ها که شرایط حضور مردم را فراهم کرده‌اند قدردانی می‌کنم.

وی ادامه داد: ملت بزرگ ایران آزمون بزرگ دیگری در جمعه آینده پیش‌رو دارند و یک بار دیگر مردم پای صندوق‌های رای حضور خواهند یافت و نقش خود را در اقتدار ملی ایفا خواهند کرد.

نائب رئیس مجلس تاکید کرد: از همه ملت ایران استدعا دارم که با حضور گسترده خود دولت آینده را برای رفع مشکلات و معضلات کمک کنند و دولت با پشتوانه مردمی تشکیل شود که بتواند مشکلات جامعه را حل کند. امیدوارم همه ما حضور گسترده‌ای در انتخابات داشته باشیم و بار دیگر بر نظام جمهوری اسلامی ایران پافشاری کنیم.