رئیس جمهور در پیام‌های تبریک جداگانه به سران کشورهای اسلامی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، بر ارائه تصویر روشن از دین رحمانی اسلام برای مبارزه با اسلام هراسی، تاکید کرد. به گزارش  مهر گیلان ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آقای روحانی در این پیام ها، تبیین و ترویج اهداف متعالی […]

رئیس جمهور در پیام‌های تبریک جداگانه به سران کشورهای اسلامی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، بر ارائه تصویر روشن از دین رحمانی اسلام برای مبارزه با اسلام هراسی، تاکید کرد.

به گزارش  مهر گیلان ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آقای روحانی در این پیام ها، تبیین و ترویج اهداف متعالی دین اسلام و ارائه تصویری روشن از دین رحمانی اسلام را برای مقابله با بحران‌سازی ناصحیح دشمنان در زمینه اسلام‌ستیزی و اسلام‌هراسی  خواستار شده است.

با ارائه تصویری روشن از دین رحمانی اسلام، با بحران‌سازی ناصحیح دشمنان در زمینه اسلام‌ستیزی و اسلام‌هراسی مقابله شود

رییس جمهور تصریح کرده است: بی‌تردید بر عهده تمام سران، اندیشمندان و عالمان دینی کشورهای اسلامی است تا در این ماه غفران و رحمت الهی با تبیین و ترویج اهداف متعالی دین اسلام و به کارگیری اعتدال و میانه‌روی در رفتار و عمل و ارائه تصویری روشن از این دین رحمانی، با بحران‌سازی ناصحیح دشمنان اسلام در زمینه اسلام‌ستیزی و اسلام‌هراسی مقابله نمایند و با ارائه چهره اسلام اعتدال به جهانیان و با امید به یاری خداوند رحمان، جهانی عاری از خشونت و افراطی‌گری را پدید آورد.

ابراز امیدواری برای کاسته شدن آلام و مشکلات جاری در جهان اسلام با تشریک مساعی، همدلی و همبستگی

آقای روحانی افزوده است: امیدوارم در این ماه سراسر عظمت و برکت، همه ما مشمول خیرات و برکات واسعه خداوند متعال قرار گیریم و بتوانیم با استعانت از ذات اقدس الهی و با تشریک مساعی، همدلی و همبستگی، بیش از گذشته در راستای استقرار و تثبیت صلح، آرامش و امنیت و امیدوار نمودن همه مسلمانان به آینده‌ای بهتر تلاش کنیم و شاهد کاسته شدن آلام و مشکلات جاری در جهان اسلام باشیم.

وی در پایان از خداوند متعال، توفیق صیام و قیام، سلامتی و سعادت برای سران کشورهای اسلامی و مسلمانان آرزو کرده است./انتهای پیام