به گزارش  مهر گیلان- حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از جذب ۵ هزار و پانصد مشترک جدید در آبان ماه امسال خبر داد. مدیرعامل شرکت گاز استان با اعلام این خبر افزود: با جذب این تعداد مشترک مجموع مشترکین گاز در گیلان به بیش از ۹۹۵ هزار مشترک رسیده است. مهندس اکبر ادامه […]

به گزارش  مهر گیلان- حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از جذب ۵ هزار و پانصد مشترک جدید در آبان ماه امسال خبر داد.

مدیرعامل شرکت گاز استان با اعلام این خبر افزود: با جذب این تعداد مشترک مجموع مشترکین گاز در گیلان به بیش از ۹۹۵ هزار مشترک رسیده است.

مهندس اکبر ادامه داد: هم اکنون درصد بهره مندی شهری خانوارهای شهری استان ۹۹٫۹۶ درصد می باشد و با احتساب مشترکین جدید جذب شده در آبان ماه، درصد بهره مندی خانوارهای روستایی گیلان به ۹۳ درصد رسیده است.

وی ادامه داد: آمار جذب مشترک جدید بعلت نزدیک شدن به پایان عملیات گازرسانی در استان در حال کاهش می باشد و شرکت گاز استان گیلان اولویت خود را ارتقای سطح کیفی خدمات به مشترکین مانند اجرای پروژه قرائت و چاپ همزمان صورتحساب، سامانه رسیدگی به شکایات و …. قرار داده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان اظهار داشت: افزوده شدن بر تعداد مشترکین گاز در استان به معنای افزایش مصرف گاز در استان می باشد و ما از همه مشترکین عزیز تقاضا داریم تا با مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی ضمن افزایش پایداری جریان گاز، هزینه گاز کمتری را بر اقتصاد خانوار تحمیل نمایند./ انتهای پیام