صبح شنبه۲ دی ماه جبار کوچکی نژاد نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با مهندس اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان دیدار کرد. به  گزارش مهر  گیلان ، در این دیدار مهندس کوچکی نژاد ضمن قدردانی از شرکت گاز بجهت توسعه گازرسانی به استان و شهرستان رشت گفت: به تبع گازرسانی گسترده، […]

صبح شنبه۲ دی ماه جبار کوچکی نژاد نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با مهندس اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان دیدار کرد.

به  گزارش مهر  گیلان ، در این دیدار مهندس کوچکی نژاد ضمن قدردانی از شرکت گاز بجهت توسعه گازرسانی به استان و شهرستان رشت گفت: به تبع گازرسانی گسترده، میزان مراجعات و درخواست های مردمی درخصوص بهره مندی از گاز به حداقل رسیده است.

وی با تجلیل از عملکرد شایسته شرکت گاز در استان از مدیرعامل و همه کارکنان شرکت گاز درخواست نمود تا همانند گذشته در جهت رفع مشکلات مردم بالاخص شهرستان رشت گام بردارند.

در ادامه این دیدار مهندس اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ضمن خیر مقدم به نماینده مردم شهرستان رشت و هیات همراه، دستاوردهای نعمت گاز برای استان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: با تلاش و کوشش مسئولین و نمایندگان محترم امیدواریم گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانواری که در قالب پروژه های بند «ق» امکان گازرسانی دارند تا پایان سال ۹۷ به اتمام برسد.

همچنین در این دیدار در خصوص مسائلی از قبیل وصول مطالبات، ارائه گاز به ساختمان های نسقی و …. بحث و تبادل نظر بعمل آمد./ انتهای پیام