مناسبت آغاز هفته دولت و روز کارمند مراسم پرفیض زیارت عاشورا با حضور سردار حق بین فرمانده لشگر عملیاتی سپاه قدس گیلان،طاهرنژاد مدیرکل و کارکنان بنیاد شهید استان در نمازخانه اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان برگزار گردید. به گزارش مهر گیلان،در این مراسم طاهرنژاد با تبریک فرارسیدن روز کارمند و گرامیداشت هفته […]

مناسبت آغاز هفته دولت و روز کارمند مراسم پرفیض زیارت عاشورا با حضور سردار حق بین فرمانده لشگر عملیاتی سپاه قدس گیلان،طاهرنژاد مدیرکل و کارکنان بنیاد شهید استان در نمازخانه اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان برگزار گردید.

n00177038-t
به گزارش مهر گیلان،در این مراسم طاهرنژاد با تبریک فرارسیدن روز کارمند و گرامیداشت هفته دولت گفت:دعای پرفیض زیارت عاشورا بر اساس برنامه مستمر بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، همه پنجشنبه ها طبق سنوات گذشته برای گرامیداشت یاد و خاطره سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در محل نمازخانه های بنیاد شهید و امور ایثارگران در سراسر استان گیلان برگزار می شود.
وی افزود:همکاران دین مدار و محبان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در ستاد و شهرستان ها با اجتماع در محل نمازخانه های بنیاد، ضمن برگزاری مراسم دعای پر فیض زیارت عاشورا، یاد وخاطره جانفشانی ها و دلاور مردی های شهدا و ایثارگران در راه اعتلای دین حق را گرامی می دارند.
سردار حق بین فرمانده لشگر عملیاتی سپاه قدس گیلان نیز با بیان اینکه شهدا مسیر زندگی ما را هموار کردند،گفت:باید از امنیتی که شهدا برای ما به ارمغان آورده اند دفاع کنیم.
سردار حق بین خاطرنشان کرد: باید نسلی را تربیت کنیم که در آینده از مرزهای کشور دفاع کنند و تمام تلاش دشمن این است که چنین نسلی تربیت نشود.
وی افزود:شهدا گردوغبار را از چهره دین پاک کردند و مردم علاقه مند به الگوپذیری از شهدا هستند.
فرمانده لشگر عملیاتی سپاه قدس گیلان تصریح کرد:ولایت وحجاب دو رکن اصلی وصیت نامه شهدا می باشد و فرهنگ شهدا امروز به دنیا عرضه شده است.
“انتهای پیام”