علیرضا حاجی پور: جمع آوری زباله در رشت و دفن در لندفیل سراوان بدون هیچ وقفه ای انجام می شود با وجود بارش برف نیم متری در سراوان، با تلاش سازمان مدیریت پسماند مسیر دسترسی به لندفیل سراوان مسدود نشد و جمع آوری و دفن زباله بدون هیچ وقفه ای انجام شد. به  گزارش مهر  […]

علیرضا حاجی پور: جمع آوری زباله در رشت و دفن در لندفیل سراوان بدون هیچ وقفه ای انجام می شود با وجود بارش برف نیم متری در سراوان، با تلاش سازمان مدیریت پسماند مسیر دسترسی به لندفیل سراوان مسدود نشد و جمع آوری و دفن زباله بدون هیچ وقفه ای انجام شد.
به  گزارش مهر  گیلان ،  با وجود بارش نیم متری برف در منطقه سراوان که از روز شنبه آغاز شده بود با تلاش خدمتگزاران مردم در سازمان مدیریت پسماندهای رشت جاده دسترسی به محل دفنگاه باز است و کار جمع آوری زباله از سطح شهر، انتقال و دفن زباله در سراوان به طور معمول انجام می شود.

علیرضا حاجی پور در بازدید از کارخانه کود آلی و لندفیل سراوان به خبرنگاران گفت: به دلیل حساسیت موضوع برای بررسی هماهنگی های انجام شده صبح روز یکشنبه از کارخانه کود آلی گیلان و دفنگاه زباله سراوان بازدید کردم و جا دارد از تلاشهای مجموعه خدمتگزاران این دو مرکز تشکر و قدردانی کنم.

رئیس سازمان مدیریت پسماند های شهرداری رشت افزود: با وجود اینکه در منطقه سراوان و در محدوده شهرداری منطقه ۵ برف سنگین تر از سایر نقاط رشت بود و ارتفاع برف به بیش از نیم متر رسید اما کارخانه کود آلی فعالیت روزانه خود را به شکل عادی انجام می دهد و زباله های حمل شده پذیرش و تفکیک می شوند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه با تلاش همکاران، جاده دسترسی به محل دفنگاه زباله در سراوان با وجود بارش برف نیم متری در منطقه باز است تصریح کرد: با شن ریزی و نمکپاشی از یخ زدن و غیرقابل عبور بودن این جاده جلوگیری شد تا کامیونهای حمل زباله در این مسیر با مشکل رو به رو نشوند.

رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت افزود: کار جمع آوری زباله از خیابانهای سطح شهر رشت هم علی رغم بارش برف به طور معمول انجام شد و زباله های جمع آوری شده طبق روال سابق به محل دفنگاه در سراوان حمل گردید.

علیرضا حاجی پور تاکید کرد: با تلاش همکاران ما در محل دفنگاه زباله هم کارها انجام شده و اجازه ندادیم بارش برف وقفه ای در کار جمع آوری، حمل و دفن زباله ایجاد کند.

وی در ادامه اظهارداشت: وضعیت عادی و معمولی است و موضوعات مطروحه به خوبی در بازدید از کارخانه کود آلی و دفنگاه زباله در سراوان مشهود بوده و نگرانی از این بابت وجود ندارد.

علیرضا حاجی پور خاطر نشان کرد: همانند شبهای گذشته، یکشنبه شب هم کار جمع آوری زباله ها از سطح شهر بدون هیچ مشکلی انجام شد.

وی در پایان از همکاری شهروندان با مجموعه سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت در زمان بارش برف قدردانی کرد./  انتهای پیام