معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تغییرات در کابینه توقعی بود که شاید مردم و مجلس از رئیس جمهور داشتند. به گزارش مهر گیلان ،حجت الاسلام والمسلمین شهیدی محلاتی درحاشیه دومین سالگرد ارتحال آیت الله مهدوی کنی در پاسخ به سوال خبرنگار صداو سیما در خصوص تغییرات اعمال شده در […]

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تغییرات در کابینه توقعی بود که شاید مردم و مجلس از رئیس جمهور داشتند.

به گزارش مهر گیلان ،حجت الاسلام والمسلمین شهیدی محلاتی درحاشیه دومین سالگرد ارتحال آیت الله مهدوی کنی در پاسخ به سوال خبرنگار صداو سیما در خصوص تغییرات اعمال شده در کابینه و استعفای وزرای آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان افزود: فعلا سه وزیر آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان که امروز نیز در دولت اعلام شد تغییر کرده اند.
وی تصریح کرد: ظاهرا قرار است هفته آینده انشاالله وزرای جدید به مجلس معرفی شوند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه در خصوص شخصیت و ویژگی های آیت الله مهدوی کنی گفت: من از نزدیک با ایشان مانوس و در سالهای دور در کمیته انقلاب در خدمت ایشان بودم.
وی با بیان اینکه مهمترین ویژگی آن مرحوم تقید به امام و ولایت بود اظهار داشت: آیت الله مهدوی کنی تا پایان عمر در مسیر اطاعت از ولایت قرار داشتند.
شهیدی محلاتی افزود: ایشان دارای شناخت سیاسی بسیار خوبی بودند و مسائل متعددی را که مطرح می کردند حاکی از آشنایی و شناخت ایشان به مسائل بود.
وی اخلاق حسنه را از دیگر ویژگیهای مرحوم آیت الله مهدوی کنی عنوان کرد./انتهای پیام  خبرگزاری صدا و سیما