نماینده عالی دولت در گیلان در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه و جانشین فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی کشور در استان ، مصوبات سفر اخیر وی به گیلان را پیگیری کرد. به گزارش مهر گیلان؛ دکتر ارسلان زارع در دیدار با دکتر محمدباقر نوبخت مصوبات سفر هفته گذشته وی به استان گیلان را پیگیری […]

نماینده عالی دولت در گیلان در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه و جانشین فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی کشور در استان ، مصوبات سفر اخیر وی به گیلان را پیگیری کرد.

به گزارش مهر گیلان؛ دکتر ارسلان زارع در دیدار با دکتر محمدباقر نوبخت مصوبات سفر هفته گذشته وی به استان گیلان را پیگیری کرد.

گفتنی است در جریان سفر هفته گذشته رئیس سازمان برنامه و بودجه به گیلان، قطار پنج ستاره زندگی در مسیر ریلی رشت- مشهد افتتاح شد. بازدید از فاز ۲ مسکن مهر رشت، حضور در مراسم آغاز ریل گذاری رشت – کاسپین – بندرانزلی، حضور در مراسم آغاز عملیات اجرایی چهار خطه کردن جاده پیربازار – ضیابر، بازدید از روند ساخت راه آهن رشت – بندرانزلی و راه آهن رشت – کاسپین و بازدید از کنارگذر بندرانزلی از برنامه‌های دیگر سفر معاون رئیس جمهوری به گیلان بود.

همچنین شامگاه چهارشنبه هفته گذشته جلسه ستاد اقتصاد مقامتی و جهش تولید گیلان با حضور دکتر نوبخت جانشین فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی کشور در استان برگزار شد.

جلسه هیات امنای شهرستان شفت به عنوان یکی از ۳۱ شهرستان کمتر توسعه یافته کشور نیز با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ، استاندار گیلان و جمع دیگری از مدیران کشوری و استانی در استانداری گیلان برگزار شد.