روز چهارشنبه ۲۱ آبان ماه آقای علی حسین زاده معاون محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان به نمایندگی از مدیرکل آن اداره با حضور در شرکت گاز استان گیلان با مدیرعامل شرکت و مسئولین ذیربط دیدار و گفتگو کردند. به گزارش مهر گیلان، در ابتدای این جلسه مهندس اکبر مدیرعامل شرکت گاز […]

روز چهارشنبه ۲۱ آبان ماه آقای علی حسین زاده معاون محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان به نمایندگی از مدیرکل آن اداره با حضور در شرکت گاز استان گیلان با مدیرعامل شرکت و مسئولین ذیربط دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش مهر گیلان، در ابتدای این جلسه مهندس اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان، گزارشی از وضعیت گازرسانی و ارائه خدمات مرتبط با گاز در سطح استان بیان نمود.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان  اظهار داشت: دانش آموزان به عنوان آینده سازان میهن اسلامی می توانند با فراگیری فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی، آن را در سطح جامعه گسترش و همچنین به نسل های بعدی منتقل نمایند.

وی با اشاره به استفاده وزارت آموزش و پرورش از نرم افزار شاد برای برگزاری کلاس های مجازی بیان نمود: امیدواریم با همکاری و تعامل شایسته با آموزش و پرورش در خلال برگزاری کلاس های مجازی  و یا به صورت فوق برنامه بتوانیم نکات و توصیه های مفید در خصوص استفاده صحیح از گاز طبیعی را به دانش آموزان منتقل نماییم.

در ادامه معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان ضمن استقبال از این پیشنهاد اظهار داشت: آموزش و پرورش استان گیلان دارای ۳ هزار و ۲۰۰ مدرسه، ۳۸۰ هزار دانش آموز و ۲۶ هزار همکار فرهنگی می باشد که در میان حدود دو سوم جمعیت استان نفوذ دارد و اجرای این طرح از طریق آموزش و پرورش می تواند تا حد زیادی زمینه ساز نهادینه شدن فرهنگ استفاده از گاز طبیعی در استان شود.

وی افزود: ویروس کرونا موجب به وجود آمدن فرصت استفاده از فضای مجازی برای تعلیم و تربیت دانش آموزان و فرهنگ سازی در سطح جامعه شده است.

در همین راستا، آقای سراجی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش گیلان ضمن بیان مطالبی مبسوط، ابراز امیدواری نمود همکاری های فی مابین در زمینه آموزش و فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی کمافی السابق ادامه یابد.