رشت- پیکارهای بین المللی کیک بوکسینگ- موی تای به صورت حرفه ای برای نخستین بار در کشور، در گیلان برگزار می شود.  به گزارش مهر گیلان ،به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان، پیکارهای بین المللی کیک بوکسینگ موی تای حرفه ای جام کاسپین، در سه راند سه دقیقه ای و […]

رشت- پیکارهای بین المللی کیک بوکسینگ- موی تای به صورت حرفه ای برای نخستین بار در کشور، در گیلان برگزار می شود.

 2217376به گزارش مهر گیلان ،به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان، پیکارهای بین المللی کیک بوکسینگ موی تای حرفه ای جام کاسپین، در سه راند سه دقیقه ای و با شرکت هشت رزمی کار خارجی برتر در این رشته و هشت رزمی کار برتر داخلی برگزار می شود.

رزمی کاران خارجی شرکت کننده در این مسابقات که ۱۳ آبان ماه در منطقه آزاد انزلی برگزار می شود، از کشورهای حاشیه دریای خزر در ایران و استان گیلان حضور خواهند داشت.

دیوید مسخوتزه قهرمان موی تای جهان، اسیوخان عالیوی، اوتاری گوگوبرشویلی، اسلام ماچالیکشویلی و الکساندر جامارلیدزه قهرمانان موی تای –کیک بوکسینگ اروپا همگی از گرجستان، مصطفی یووکابار و مختار ابراهیم اف از آذربایجان و الکساندر سالو قهرمان اروپا از روسیه در این پیکارها به روی رینگ می روند.

از ایران نیز علی مرادخانی، احمد نیک کار، کاوه سلیمانی، بنیامین نعمتی، سید امیر خوشکلام، اسماعیل مشتاق طلب، مصطفی تابتوخ زاده و علیرضا جدیدی از قهرمانان حرفه ای جهان، آسیا و بازی های آسیایی ساحلی حضور دارند.

نحوه برگزاری این پیکارها به صورت جایزه بزرگ و تک بازی بوده و فایتر پیروز بلافاصله کمربند قهرمانی و جایزه نقدی مسابقه را دریافت می کند.

این مسابقات از ساعت ۱۴ روز ۱۳ آبان آغاز می شود./انتهای پیام