استاندار گیلان در دیدار با مادر شهیدان یوسفی خدمت به خانواده‌های شهدا را افتخاری برای مدیران دانست و افزود : تلاش ما بر این است تا شرمنده خانواده شهدا نشویم. به گزارش مهر  گیلان دکتر محمدعلی نجفی در این دیدار با بیان اینکه خدا را شاکریم که بار دیگر توفیق دیدار از خانواده شهید بزرگوار […]

استاندار گیلان در دیدار با مادر شهیدان یوسفی خدمت به خانواده‌های شهدا را افتخاری برای مدیران دانست و افزود : تلاش ما بر این است تا شرمنده خانواده شهدا نشویم.

img_1434به گزارش مهر  گیلان دکتر محمدعلی نجفی در این دیدار با بیان اینکه خدا را شاکریم که بار دیگر توفیق دیدار از خانواده شهید بزرگوار یوسفی را نصیب ما کرد افزود : شهدا برکتی برای این نظام مقدس هستند و تلاش ما بر این است تا شرمنده خانواده‌های معظم شهدا نشویم.

وی با بیان اینکه حضور گرم خانواده‌های معظم شهدا انرژی مدیران جهت خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به مردم را مضاعف می‌کند افزود : بهترین اوقات برای ما دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

استاندار گیلان بر ضرورت دیدار مستمر مدیران با خانواده‌های شهدا و ایثارگران تأکید کرد.

مادر شهیدان یوسفی نیز در این دیدار با بیان اینکه از خداوند متعال خواستارم تا هر چه بیشتر توفیق خدمت‌رسانی به این مردم نصیب شما کند افزود : سرکشی از خانواده‌های شهدا بسیار ارزشمند است.

شهیدان محمد، قدرت ا… و محمود یوسفی در سال‌های ۶۳، ۶۴ و ۶۵ در مناطق عملیاتی مریوان، اشنویه و شلمچه به فیض شهادت نائل آمدند./انتهای پیام