به گزارش مهر گیلان ، مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیردانشگاه پیام نور ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۸ آذر ماه تمدید می شود. حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت […]

به گزارش مهر گیلان ، مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیردانشگاه پیام نور ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۸ آذر ماه تمدید می شود.

%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%b3%db%8c-%d8%a7%d8%b1%d8%b4%d8%afحسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور (نوبت هفدهم) اقدام نکرده اند ،‌مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۸ آذر ماه ۹۵ تمدید می شود.

وی افزود : تا ساعت ۱۱ امروز ۱۳ آذر ماه ۲۶هزار و۵۸۵ نفر برای شرکت در آزمون مذکور ثبت نام کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: به کلیه داوطلبان علاقمند به ثبت نام در آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور که تاکنون ثبت نام خود را انجام نداده اند توصیه می شود در این مدت باقی مانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

توکلی در پایان گفت: داوطلبانی که قبلا ثبت نام خود را انجام داده اند در صورت تمایل می توانند در این مدت تمدید شده نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود نیز اقدام کنند./انتهای پیام