مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور مسئولین استان، چهره های مذهبی و فرهنگی و برگزیدگان این رویداد مهم فرهنگی، 28 فروردین به میزبانی تالار مرکزی رشت برگزار می شود.

به گزارش مهر گیلان –مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور مسئولین استان، چهره های مذهبی و فرهنگی و برگزیدگان این رویداد مهم فرهنگی، ۲۸ فروردین به میزبانی تالار مرکزی رشت برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، مراسم اختتامیه یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی از سری برنامه‌های جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع)، با حضور مسئولین استان، چهره های مذهبی و فرهنگی، نمایندگان مجلس، جمعی از کتابداران، برگزیدگان این رویداد مهم فرهنگی و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود.
یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور که از اردیبهشت ماه سال گذشته و با معرفی ۶ عنوان کتاب در سه رده سنی «کودک»، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال» با موضوع معرفی سبک و سیره زندگی حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و نیز در بخش ویژه آن با موضوع ترویج فرهنگ مهدویت و زندگی حضرت ولی عصر (عج) برگزار شد، پس از مشارکت گسترده در سطح کشور و استقبال گیلانیان از این جشنواره مهم فرهنگی به ایستگاه پایانی رسید.
مشارکت گسترده و استقبال خوب علاقمندان و دوستداران کتاب و کتابخوانی و نیز شیفتگان خاندان عصمت و طهارت در استان گیلان با بیش از۲۷ هزار شرکت کننده، جشنواره یازدهم رضوی را به یکی از رویدادهای کتابخوانی در استان تبدیل و افتخار دیگری برای این خطه فرهنگ ساز رقم زد.
حال با داوری آثار و انتخاب برگزیدگان این رویداد مهم فرهنگی، مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور مسئولین استان، چهره های مذهبی و فرهنگی و برگزیدگان این رویداد مهم فرهنگی، روز یکشنبه ۲۸ فروردین از ساعت۳۰/۱۷ الی ۳۰/۱۹ به میزبانی تالار مرکزی رشت برگزار می شود.
 گفتنی است استان گیلان در دوره های پیشین این جشنواره ملی نیز یکی از پیشگامان مشارکت و استقبال مردمی از این رویداد مهم فرهنگی در کشور بوده است.