مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان از انجام عملیات احداث تصفیه خانه فاضلاب صنعتی در ۵ شهرک و ناحیه صنعتی خبر داد.   مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان از انجام عملیات احداث تصفیه خانه فاضلاب صنعتی در ۵  شهرک و ناحیه صنعتی خبر داد. به گزارش مهر  گیلان ،  احمدعلی شهیدی با اشاره به تجهیز و […]

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان از انجام عملیات احداث تصفیه خانه فاضلاب صنعتی در ۵ شهرک و ناحیه صنعتی خبر داد.

 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان از انجام عملیات احداث تصفیه خانه فاضلاب صنعتی در ۵  شهرک و ناحیه صنعتی خبر داد.

به گزارش مهر  گیلان ،  احمدعلی شهیدی با اشاره به تجهیز و اتصال ۸ شهرک و ناحیه صنعتی به سیستم های تصفیه فاضلاب صنعتی تصریح کرد: هم اکنون شهرک های صنعتی شفت، لوشان، حسن رود انزلی، صومعه سرا، لاهیجان، سیاهکل، تالش و رودسر به سیستم های تصفیه فاضلاب صنعتی مجهز هستند.

وی در ادامه از اجرا و احداث ۵ تصفیه خانه فاضلاب صنعتی در سطح شهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد و گفت: این تصفیه خانه ها در شهرکهای صنعتی سفیدرود رشت، نقره ده آستانه اشرفیه، نالکیاشر لنگرود، کوچیچال فومن و ناحیه صنعتی سکام رضوانشهر در حال اجرا و ساخت و ساز هستند.

شهیدی در ادامه با اشاره به واگذاری زمین های صنعتی به سرمایه گذاران در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی به ویژه اهمیت و جایگاه شهرک صنعتی حسن رود در منطقه آزاد انزلی پرداخت و تصریح کرد: فازهای عملیاتی در سطح ۵۰ هکتاری این شهرک اجرایی شده است که با واگذاری بخش بزرگی از سهم ۳۴ هکتاری زمین های صنعتی به سرمایه گذاران در این شهرک ،۱۸۱ واحد صنعتی با توانمندی های مختلف در حوزه صنایع غذایی، شیمیایی، سلولزی، فلزی، برق و الکترونیک، نساجی و کانی های غیرفلزی احداث شده و یا در حال ساخت و ساز  است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان در ادامه با بیان بهره برداری از ۸۶  واحد صنعتی مستقر در این شهرک صنعتی خاطر نشان کرد: با بهره برداری از این واحدهای صنعتی و تولیدی، برای یک هزار و ۴۰۰ نفر اشتغال مستقیم و ۲هزار نفر اشتغال غیر مستقیم برابر با پروانه بهره برداری ایجاد شده است.

وی تجهیز این شهرک به زیرساختهای اساسی مانند تصفیه خانه، شبکه توزیع برق ۲۰کیلوولت، شبکه روشنایی، جمع آوری و هدایت آبهای سطحی، تامین آب، شبکه معابر، محوطه سازی و فضای سبز، شبکه مخابرات، گاز رسانی و تجهیز شهرک به خودرو و آشیانه آتش نشانی را از امکانات موجود در شهرک صنعتی حسن رود انزلی عنوان کرد./ انتهای پیام